plc çıkısları

usueslue

Üye
merhaba arkadaslar,

daha önce plc çıkışında bulunan c ler hakkında konu açmıştım.bana bunların ortak uc oldugu ve bunlara ne girerseöm çıkıştan onu alacagım söylendi.ve c ler 2 serlı olarak ortaklıyo yani c0 yo ve y1 içinç

fakat bendeki plc de 11 çıkış var.c lerde c8 e kadar.geriye kalan y10 ve y11 çıkışı nasıl oluyor?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
merhaba arkadaslar,

daha önce plc çıkışında bulunan c ler hakkında konu açmıştım.bana bunların ortak uc oldugu ve bunlara ne girerseöm çıkıştan onu alacagım söylendi.ve c ler 2 serlı olarak ortaklıyo yani c0 yo ve y1 içinç

fakat bendeki plc de 11 çıkış var.c lerde c8 e kadar.geriye kalan y10 ve y11 çıkışı nasıl oluyor?

Arkadaşım bir PLC çıkışı ile ilgili ancak bu kadar soru sorulabilir. Forumdaki arkadaşların sabırlarını sınadığını düşünmeye başladım.
Ayrıca aynı soru için defalarca başlık açmana gerek yok. İlk açtığın başlığın altında sorularına devam edebilirsin.

C8 -> Y8 den sonrakilerin ortak ucu oluyor.
Hiç olmadı bir ölçü aleti ile kontrol ederek görebilirsin.

kusura bakma arkadasım inan hiç art niyetim yok.biraz daha arastırmacı olacam.

Forum istatistikleri

Konular
129,183
Kullanıcılar
451,541
Son üye
hyo23

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri