PLC Eğitim Seti

confident

Üye
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle herkesin bayramı kutlu olsun.
Bir konuda danşmak istiyorum. Başlangıç seviyesinde PLC bilgim var. S7-200 üzerinde çalışmak istiyorum, önerebileceğiniz bir PLC eğitim seti (yazılım,örnekler.. dahil). Ankara' da bulunuyorum, eğer hemen temin edebileceğim bir yer olursa daha iyi olur. Yardım ederseniz sevinirim

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
recep çetinin s7 200 kitabını al derim temel seviye ve ileri seviye olmak üzere 2 adet kitab

bence bu tür kitaplardan pekfazla birşey öğreneceğini sanmıyorum....çünkü piyasada bulunan kitapların çoğu sadece salman kurtulan hocanın kiler hariç diğer dillerden çeviri...
çevirilerde bulunan kelimeler veya cümlelerin birçoğu havada kalıyor bir şeyler öğreneyim derken hepten aklın karışabilir...benim tavsiyem kurslara gitmendir en azından aklındaki soruları sora bilme imkanına sahipsin...S7 göründüğü kadarı ile basit bir program değil....

siemensin sitesinde mevcut. şuanda s71200 yaygınlaşmadığından döküman lar yetersiz

cetin 14 bana s7300 ve s7 1200 plc lazım

recep çetinin kitabı bence yeni başlayanlara faydalı olur

ankara da ikamet ediyorsan gazi üniversitesinin büyükşehir belediyesi ile verdiği BELTEK kurslarını öneririm.

Forum istatistikleri

Konular
128,999
Kullanıcılar
451,209
Son üye
itülüçırak

Yeni konular

Geri