Pro face dokunmatik operatör paneli ekran aydınlatması kararmaya başladı

ahmet55

Üye
selamünaleyküm.pro face dokunmatık operatör paneli ekran aydınlatması kararmaya başladı .nedendir.hayırlı akşamlar.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
ekran içindeki floresant lamba bozulmuştur yada lambayı ateşleyen devre
devre bozulduysa tamir etmeye uğraşma lambadan bulabilirsen değiştirirsin ama bence onu aramayada uğraşma geçenlerde bana tamire geldi markasını hatırlayadım şimdi ama
ekranın beleme soketinden enerji alarak floresan lambanın yerine 5 adet beyaz led taktık gayette güzel oldu tavsiye ederim

Muhtemelen panelin aydınlatma florasanı bozulmuştur.
Pro-face'i Hidro-tek firması getiriyor. Hidro-Tek adresinden ulaşabilirsiniz.

AHMET55 çok ozur dılıyorum.ben konu acamıyorum oyuzden buraya bır soru yazabılırmıyım?
ATX SWINTCHING POWER SUPPLY
MODEL : ATX-450W PC FANI NE KADARDIR??

a.s. kardeşim. ben bu ekranlardan tamir ettim. senin sorununa önce şu işlemi yap: arka kapağı aç üst sağda mavi bir trimpot var onunla ekran kontrastını ayarla. olmazsa lamba tetikleme devren bozulmuştur tamir ettirmen lazım. yerine başka bir devre takamazsın feedback var. onunda çözümü var ben yaptım ama sen yaptırabilirmisin bilmem. umarım yardımcı olabilmişimdir. hala sorunun devam ediyorsa mail atabilirsin.

merhabalar pro face panel de yazdığım programı
similasyon yapmak istiyorum similasyon seçeneğimi
tıkladığımda <simulation data file not found> simülasyon veri dosya bulunamadı similasyon yapabilmem için hangi adımları takip etmem gerekiyor

merhabalar pro face panel de yazdığım programı
similasyon yapmak istiyorum similasyon seçeneğimi
tıkladığımda <simulation data file not found> simülasyon veri dosya bulunamadı similasyon yapabilmem için hangi adımları takip etmem gerekiyor

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Geri