RF Kontrollü devre tasarımı

goroneki

Üye
Arkadaşlar rf kontrollü devre tasarlamak için nelere dikkat etmem gerekir ? ayrıca atx-34 arx-34 fiyatlarıyla ilgili bilgisi olan var mı ya da satabilecek durumda olan? rf ile aydınlatma sistemi kontrolü ve tasarlanması kolay mıdır?yardımlarınızı bekliyorum

Bahsettiginiz urunleri

-Udea
-Endel Elektronik
-Megasan Elektronik

gibi firmalardan temin edebilirsiniz. Hiz olarak 1200 baud civarinda calismaniz, Preamble ve senkron sinyallerini dikkate almaniz harcinde kritik bir konu yoktur. Mumkunse kendi protokolunuzu yazin, degilse UART alt yapili haberlesme de isinizi gorecektir sanirim(Ben kullanmadim lakin kullanildigini okuyorum)

ben de udea üzerinde düşünüyordum zaten program yazma kısmı benim için sıkıntılı olacak biraz sanırım ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Merhaba Udea dan daha kolay kullanimli moduller isterseniz yardimici olurum elimde 9600 baud calisan transceiver moduller mevcuttur direk 232 portada baglayabilirisiniz veya kullandiginiz islemcinin direk uart pinleri rx tx baglarsiniz hic bir ayar ve set istemez direk rx bastigin data diger modulden tx cikar 9600 baud haberlesi 868 mhz frekansta mesafe 300 metre uzerinde ilgilenen arkadas urun pdf gonderebilrim
[email protected]

ben ilgileniyorum ama ürünlerin datasheetleri ya da yapılmış proje örneklerini gönderebilirseniz çok memnun olurum

Forum istatistikleri

Konular
128,902
Kullanıcılar
451,050
Son üye
bayGizem35

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri