Sürekli Çalışacak Ve Yetiştirilmek Üzere Eleman Alınacktır.

görüşmek isterim ataşehir'de ikamet ediyorum fakat benim 4 yada 5 ayda bir yurt dışına çıkışım var eğer olur derseniz cumartesi günü gelebilirim

geldin görüştük nasip değilmiş sizede yurtdışında başarılar dilerim .

Ben haziran ayından itibaren müsaitim aslında . esnek çalışma saatlarine uyan biriyim. Takım çalışmalarını seven,güleryüzlü kişiler oldukça çalışmaktan zevk alan biryim Haziran ayına kadar eleman ihtiyacınız sürerse ben gelebilirim

Haziran ayında buyur gel görüşelim ( ALLAH izni ile ) . daha öncede gelin tanışalım temiz ve güvenilir insanlara her zaman her kapılar açıktır . sizin içinde öyle düşünüyorum .

haziranı beklemeye gerek yok yarın gelin görüşelim derim tercih sizin

Tecrübe yaşanmadan kazanılmaz...Fırsat vermek lazım yeni gelenlere ....

slmlar Şerif bey eyer çok sıkışık sanız benim ustalardan bir kaç tanesini 2 veya 3 gün yardıma günderebilirim sakışmının nedemek olduğunu çok iyi bilirim size kolay gelsin

slmlar Şerif bey eyer çok sıkışık sanız benim ustalardan bir kaç tanesini 2 veya 3 gün yardıma günderebilirim sakışmının nedemek olduğunu çok iyi bilirim size kolay gelsin

çok teşekkürler arkadaşım bu inceliğin ve samimi olduğuna inanıyorum ve sizinle tanışmak istiyorum. buyrun gelin işyerinde sizi bekliyorum eğerki sizde herhangi bir ihtiyacınız olursa olabileceğim kadar yardımcı olmak isterim .

nazik davetinize çok teşekkür ederim istanbulda bir dos kazanmak beni çok mutlu etti bende sizi kastamonuya beklerim

paylaşmasını bimyenin büyük lokma boğazında kalır . yolum düşerse inşallah uğrarım .

1977 istanbul doğumluyum tavukçuyolunda ikamet ediyorum 15 yıldan fazla tesisat tecrubem var kendi aracım var aktif söförüm s7 200 eğitimi alıyorum data kablolamadan telefon tesisatı tava tünel kalıp yangın sistemi gibi bir çok iste tecrubem var son 3 yıldır pano ustalığı yapmaktayım (arıtma tesissi yağ fabrikaları) dışardan okul okuyup sürekli kendimi geliştirmeye çaışıyorum kursun birini bitiriyorum birine başlıyorum ne de olsa türkiye 60 yaşında emekli olacam daha onumde 26 yıl var

ilk olkul mezunuyum bu sene açıktan orta okul bitecek eğer görüşelim derseniz 0544 829 35 13 yada [email protected]

kolay gelsin

bu arada bir sorum var neden internet sitenize girilmiyor mailleriniz neden hotmail ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Geri