SİSTEM GERİ YÜKLEME

panamak

Üye
arkadaşlar vista kullanıyorum sistem geri yüklemede bilgisayarın seçtiği eski zamanlara geri yükleyebiliyorum ama istediğim tarihi seçemiyorum en fazla 15 20 gün........atıyorum 1.5 ya da 2 ay öncesine nasıl gerı yukleyebılırım vistada????elle geri yükleme var ama ondada tarihi seçemiyorum ne yapmalıyım sizce???

Sistem hangi tarih ve saatlerde yedek almışsa ancak o yedeklerle geri yükleme yapabilirsiniz.
Olmayan yedekleme noktaları, doğal olarak kullanılamaz.

herkesın gırıs yaptıgı bı ınternet var ama baglanmaya calıstıgımda dıbındede olsam baglanamıyorum sıfre falan hersey dogru gırıs yapmaya calıstıgımda aynen su yazı cıkıyo WİNDOWS KABLOSUZ YONLENDIRICIDEN VEYA ERISIM NOKTASINDAN YANIT ALAMADIGINDAN KABLOSUZ BAGLANTI ILISKILENDIRMESI BASARISIZ OLDU daha once sıstem gerı yuklemeyaptıgımda bu sorun cozulmus ınternetı kullanabılmıstım ama sımdı cok eskıye gıdemedıgımden yapamıyorum 1.5oncesıne gıtmem lazımdedıgım gıbı en azından bu sorunu nasıl cozebılırım kablosuzun dıbındeyım sıfre dogru baska pc dende gırebılıyorum sızce nasıl cozebılırımlutfen bı yardım rıca edıyorum

Ağ bağlantılarını kontrol edin, kablosuz bağlantının aktif olduğundan emin olun.
Bazı bilgisayarlarda wireless'ı açmak için bir düğme vb. olabiliyor Kontrol edin.

keşke bole bsyden olsa sanırım derdımın dermanı yok genede sagol baska bı fıkrın olursa umarım paylasırsın
------------------
başka bı fıkrı olan varmı?

Son düzenleme:
erişim noktası MAC filtreleme yapıyor olabilirmi? veya sürücülerinizi kaldırıp en son versiyonlarını yüklemeyi denedinizmi?

sorun kendı kendıne cozuldu bsy yapmadan :D bu bılgısayar enteresan alet :) arkadaslar yardımlarınız ıcın cok tesekkur ederım saygılar

Forum istatistikleri

Konular
129,192
Kullanıcılar
451,555
Son üye
mundasolar

Yeni konular

Geri