s7 1212c yardım

compile ettiğimde "The compilation of the hardware configuration failed"
arkadaşlar hep bu sorunu yaşıyorum yardımcı olurmusunuz tia portal v11

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
demekki donanımda hata var . bunu bendede veriyordu tia portal update 5i yükledim düzeldi ..
birde yeni donanım ayarlaını yüklemen gerek. eğer elindeki cpu nun karşılığı tam olarak listede çıkmıyorsa siemensin sitesinden güncellemen gerek Siemens Industry Online Support - Automation Service, Automation Support, Simatic Service, Simatic Support, Technical Support, Technical Consulting bu sayfayı bir kontrol et pdfde nasıl yapacağın yazıyor . proje açıyorsun görüntüle diyorsun open the projectviev -------->option----support packages ------> sonra indirdiğin ve senin cpuna ait dosyayı ekliyorsun işaretliyorsun sonra tia portalı kapat diyor katıyorsun yüklüyor kendi sonra açın tia portalı diyor yeni çıkan cpular orda
bilmiyorum ben plc okadar ama anı sorun bendede vardı ben böyle düzelttim ama eğer kendi cpunun numarası ve donanımım numarası listede varsa sorun başka . onada ozaman bakarız . ama sen yinede daha ustalara sor

ama sen update 5i yülemene gerek olmayabilir şimdilik zaten kutudan update 3 paketi çıkmıştır

Son düzenleme:
teşekkürederim xp'ye yükleyince çözüldü, win 8 denmiş sanırım sorun.

windows 8 varken tia portal v11 var mıydı?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,817
Kullanıcılar
450,907
Son üye
saitdemircigil

Yeni konular

Geri