S_ODT TIMER

BELENOLUK

Üye
sıemens s_odt tımer program çalıştığı zaman sayarak sıfırlıyor fakat çıkış vermeden. tekrar saymaya başlıyor . bu döngü sürekli devam ediyor.
yardım edermisiniz. tımer vermiş olduğum adres T110 nerede hata yaptım acaba.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.

Programınızın kodunuda bizimle paylaşırsanız daha çabuk sorununuz çözülebilir.

Arkadaşlar S_ODTS saniye olarak nasıl başlatabilirim yaptıgım uygulamada textfield den 1000 degeri girdigimde timer 110x10ms sonra cıkıs verıyor ıstedıgım su textfied de 100 girdigimde 100 saniye sonra cıkıs versin nasıl ayarlarız bilen arkadasların rica ediyorum wincc Flexible 2008 kullanıyorum

s_odt,on delay timer açılımı...set ettğiniz değer 1 oldu diyelim.verdiğiniz süre sonunda tmier çıkışınız aktif olur.ama bu süre esnasında set değeri 0'a düşüp tekrar 1 çıkarsa o zmn tekrar sizin vermiş oldugunuz değerden geri saymaya başlar.
bence siz, t110 timerini birkaç yerde kullanmışınız.timer'a sağ tıklayın "go to" ,"location" diyin göreceksiniz hatanızı
"belenoluk"a

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…