Sanayi tipi bulaşık makinesi ısınma sorunu

2 kahverengi 2 gri 2 siyah kablo (siyah*kahverengi*gri) konnaktre gidiyor (siyah*kahverengi*gri) tesisatın içine gidiyor ama nereye gittiğini bilmiyorum yarın tam söküp bakacağım

6 adet kablo ne is ben cozemedim.3 tanesi trifwz..siyah-gri-kahve..bunlar kontaktorden gelen..diger 3 kablo ne ayak bak bi nereye gidiyor, resim cek yarin goruselim.

Tamam hocam ilginizden dolayı çok teşekkür ederim gece gece sinir ettik milleti :) kusura bakmayın
6 adet kablo ne is ben cozemedim.3 tanesi trifwz..siyah-gri-kahve..bunlar kontaktorden gelen..diger 3 kablo ne ayak bak bi nereye gidiyor, resim cek yarin goruselim.

arkadaşlar aslında ortada bi problem yok 6 kablo geliyor 3 faz nötrde ayrı ayrı geliyor.sorun yok söktüğün gibi bağla bitsin üç çıkışı köprülesende ayrı ayrı nötr versende farketmez yetrki her gruba 220 ver çalışır sorun yok iyi geceler

Öyle olsaydı suyun 10 dakka da değildi 30 dakka da ısınması gerekmezmiydi çünkü o 3 adet olan rezitansın bir tanesi çalışmıyor 2 tanesine baktım sorun yok bu demktir ki farklı birşey var :)
arkadaşlar aslında ortada bi problem yok 6 kablo geliyor 3 faz nötrde ayrı ayrı geliyor.sorun yok söktüğün gibi bağla bitsin üç çıkışı köprülesende ayrı ayrı nötr versende farketmez yetrki her gruba 220 ver çalışır sorun yok iyi geceler

Öyle olsaydı suyun 10 dakka da değildi 30 dakka da ısınması gerekmezmiydi çünkü o 3 adet olan rezitansın bir tanesi çalışmıyor 2 tanesine baktım sorun yok bu demktir ki farklı birşey var :)
Uyu yoksa ucucam sana burdan simdi.:)).. Yarin bii foto cek gonder anlayalim ne oldugunu.ok:)

Bence köprüyü kontaktörle yapmışlar. 3 kablo bu.
Diğer 3 kablo da fazlar.

Forum istatistikleri

Konular
129,163
Kullanıcılar
451,511
Son üye
mustafa?

Yeni konular

Geri