Sayın Koordinatöre;

Sanırım ben kimin yaptığını da tamin ediyorum.Geçmiş olsun dilekleriniz için de teşekkür ederim

Tosun Bey ben tedaş ta çalıştığım için bulunduğumuz bilgisayarlarda tek bir ağa bağlı ve her bilgisayarın tek bir ip numarası var yani sadece belalı,uzmaneem,ustaeem sözde sadece bana ait olanlar diğer kullanıcıların benimle hiçbir ilgisi yok yani bir yanlış anlama sonucu ekte belirttiğiniz diğer üyelere yaptırım uygulamamanızı rica ederim.Fakat bu benim adıma açılıp ben gibi gösterip yazı yazan ve benim profilimden bazı şahıslara sanırım hakaret seviyesinde yazı yazan kişi de demek ki benim çalıştığım yerden bir demek oluyor ki sanırım ben kim olduğunu biliyorum bunula ilgilendiğiniz için teşekkür ederim fakat
[h=2]
icon1.png
[/h]

quote_icon.png
gezer77 Nickli Üyeden Alıntı
belalı,uzmanenm, ustaeem adlı üye yasaklı olan selcukeem adlı üyenin diğer adları olup
yönetime hakarete ısrarla devam ettiğinden sürekli olarak uzaklaştırılmıştır.

bu hakaretlerine devam ettiği taktirde kanuni yollara başvurulacaktır

bu adamın sadece isimleri bunlar değil ki Ekteki resmi incelerseniz ne demek istediğimi anlarsınız.​
paperclip.png
Eklenmiş Resmin Önizlemesi
Bu ekteki diğer profilleri gerçekten tanımıyorum bile ve sanırım onlar da beni tanımıyor fakat benim adıma sahte profil açıp başımı belaya sokmaya çalışacak sadece 1kişi var
Saygılar

Sayın SELCUKEEM2

Ortak ağlardan bağlanan kullanıcılarda genelde bu tür ip çakışmaları yaşanıyor. Çünkü çoğu iş yeri ve devlet daireleri sabit ip kullanıyor. Bu nedenle de farklı zamanlarda da olsa aynı ağdan bağlanan üyelerin ip numaraları aynı olabiliyor. Bir yöneticimizin kesin bir delili olmadan bunu forumda yayınlaması pek hoş olmamış. Bu nedenle yönetim adına özür diliyorum. İlgili mesaj tarafımca kaldırılmıştır.

Ortak ağlardan bağlanırken sürekli açık tut seçeneği ile hiç bir yere giriş yapmayın ve mümkünse bütün çerezleri temizledikten sonra bilgisayarınızı kapatın. Ancak taktir edersiniz ki biz kimin bu şekilde küfürlü mesajlar yazdığını bilemeyiz ve kullanıcı adına ceza veririz. Şifrelerinizin ve kullanıcı isimlerinizin güvenliğinden sadece siz sorumlusunuz.

İyi forumlar.

Aslında sayın koordinatöre bir yandan da teşekkür etmem gerek çünkü en azından bu hakaret içeren mesajları benim profilim aracılığıyla işyerimden birinin yaptığını öğrenmiş oldum.Cezama zaten razıyım sonuçta bilgisayarda profili açık tutmak da benim hatam zaten forumdan gideceğim çünkü cezalı olduğum halde bende 2. bir profilden yazıyorum şu an burada ne işin var derseniz de kırdığım,hakaret ettiğim kişilere gerçeği anlatmaktır ondan sonra isterseniz bu profilimi silebilirsiniz zaten doğrusu da sanırım bu dur site yetkilisi siz Murat Yener,Abdullah Gezer 'e de özürlerimi ve onların şahsına asla hakaret etmediğimi benim de hatamın olduğunu fakat hatamın profilimi işyerimdeki bilgisayarımda açık bırakmak olduğunu iletirseniz sevinirim.
Saygılar

Son düzenleme:
Abdullah Gezer Bey bana inandığınız için teşekkür ederim umarım diğer arkadaşlarda o hakaretleri benim yapmadığıma inanır foruma devam etmeyi de isterim sonuçta artık bu forum bir üyemizin de dediği gibi bağımlılık yaptı peki nickimdeki 2 ibaresini nasıl sileceğimi bilmiyorum(Bunları ne yazık ki özelden yazamıyorum çünkü bu profilimde mesaj sayım 20 değil kusura bakmayın.)
Saygılar.

sistem yasaklanan isimlerin kullanılmasına izin vermemektedir.

Sorunu çözmeniz çok basit
Tedaş gibi büyük firmalar internete çıkan kullanıcıların tüm gezdiği sayfaları proxy server üzerinde kayıt altına alırlar
savcılığa suç duyurusunda bulunuruz. mesajların yolladığı saatler bizde mevcut, mesajların tedaş içerisinde hangi bilgisayar üzerinden yolladığı ortaya çıkar

Murat Bey benden forumdan gitmemi isteyin fakat bunu istemeyin çünkü yazılan şeyler benim bilgisayarımdan da olabilir sonuçta bu bilgisayarı ustada,stajyerde ben izindeyken hizmetliler dahi kullanıyor fakat sizin düşündüğünüz gibi bir işlemin yapılması takdirinde bilgisayar benim üstüme görüneceği için suçlu olan ben çıkarım bunu size bile ispatlayamazken ve üyeliğimi kaybederken bunu yetkililere nasıl ispatlarım ve bu yüzden başım oldukça derde girer bir soruşturma bile insanın başına birsürü felaket getirebiliyor yaşadıysanız bilirsiniz ama ben bunu bir dh yaşayamam umarım beni anlarsınız
Saygılar.

Son düzenleme:
Bu arada tedaşta çalışmıyorum tedaş gibi bir firma yani elektrik dağıtımla ilgilenen bir firma ama umarım kamuya geçeceğim

Forum istatistikleri

Konular
128,844
Kullanıcılar
450,946
Son üye
colakemir26

Yeni konular

Geri