Ses sistemi isiniyor

Yuksek ihtimal entegre arizali.

Yapabiliyorsaniz entegrenin datasheetinden besleme giris bacaklarını tesbit edip voltaji olcun. Cikis uclarinda kisa devre varmi olcun.

Yada isterseniz bu arizali oldugunu dusundugunuz entegreyi diger kanalin entegresi ile yer degistirin. O entegre diger kanalda da isiniyorsa entegre arizalidir. Yok qriza ayni kanalda kaliyorsa o kanalda ariza vardir demektir.

Size ve bilginize kalmış. Kolay gelsin.
Merhabalar dediginiz gibi yaptim, isinan entegreyi sokup baska yere taktim gine o entegre isindi elimide yaktim o derece . Dediginiz gibi oluyor o zaman , o entegre bozuk dimi
bu işlerden anlamam

ilğili ( elektronik ) arkadaşlardan yardım isteği ? isteyin
kartın yakın çekim net fotosu ( kailte )
önü / arkası / yandan çeşitli
yakın patlak devre bozulma vs gibi yer var mı belirtin ki yardımcı olabilsinler kanısındayım .

kolay gelsin , sağlıcakla kalın .
Tesekkur ederim ilginiz i in
Pahalı bir parça değil. Değiştirip yenisini takın. Hepsinin termal macununu temizleyip, yenisini sürüp soğutucu kısma vidalayın.
İhtimal sorun geçecektir.
Yok eğer olmazsa
Yine buraya yazın.
Bakarız bir çaresine.
Ilginiz icin ayrica tesekkur ederim sanirim sorun belli oldu

Evet bu entegreden bulup degistirmenizde fayda gorunuyor.

Cok kolay bulunan ir entegre. Internette 2.29 TL den baslayan fiyatlarla bulunabiliyor.

Almisken bir iki tane alin. Bozuk cikma yada takarken sorun yasama belki ilerde arizalanma ihtimaline karsi elinizde bir yedek bulunsun.

Evet bu entegreden bulup degistirmenizde fayda gorunuyor.

Cok kolay bulunan ir entegre. Internette 2.29 TL den baslayan fiyatlarla bulunabiliyor.

Almisken bir iki tane alin. Bozuk cikma yada takarken sorun yasama belki ilerde arizalanma ihtimaline karsi elinizde bir yedek bulunsun.
Entegreyi değiştirdim sorun çözülmüştür Teşekkür ederim, birde yeni bir konu acıcağım umarım oradada yardımcı olursanız sevinirim.

Elinize sağlık. Çalışmasına sevindim. Diğer konuda etiketlerseniz bilgim dahilinde ise yorum yaparım.

Kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
129,245
Kullanıcılar
451,636
Son üye
tgy.mekanik

Yeni konular

Geri