Seviye Flatörleri Devreye Girmiyor

Ahmet8711

Üye
Arkadaşlar Kuyumda 4 adet şamandıra var
Alt şamandıra 2 adet pompayı çalıştırıyor
Üst şamandıra, 2 adet pompa yetmez ise 2 adet pompa daha devreye sokuyor toplamda 4 pompam var
Birde taşma acil durum şamandıram var oda 4 pompayı 1 den devreye sokuyor 1 diğer şamandıra ise kuyu acil durum için var kuyunun yanında bir pano var sadece taşma seviyesi için koyulmuş 4 pompayı birden devreye sokuyor alt ve üst şamandıra mccsi panosuna gidiyor fakat alt ve üst şamandıra işlev görmüyor şamandıralar sağlam test ettim fakat mccden komut alamıyorum
Sadece taşma şamandırası devreye giriyor fakat ben pompaları seviyeye göre 2+2 şeklinde çalıştırmak istiyorum su az seviyede 2 pompa yükselince 2 pompa daha devreye sokmak istiyorum aynı anda 4 pompayı çalıştırmak istemiyorum

Ekli dosyalar

• 08FC7A89-A99D-4E71-8661-16C6B47E62BA.jpeg
    368.9 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_2580.jpeg
    393.2 KB · Görüntüleme: 18
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
yapman gereken devre takibi yapıp arıza gidermek buradan yazı ile şuradandır buradandır demek olmaz şema var ise şemadan takip et yoksa devre takibi yapacaksın basit bir elektrik devresi zaten fotoğrafa göre tahmini konuşuyorum şamandıralar röleleri rölelerde kontaktörü çekiyordur büyük ihtimal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…