arkadaşlar s7 servis pack 3 için plc simulasyonuna ihtiyacım var vistada kullanamıyorum bende 1 için var yükleyemedim

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Simens PLC Simulasyon programi S7 PLCSIM V5.4 icin service packler..

S7-PLCSIM V5.4 SP1.... Download

S7-PLCSIM V5.4 SP2.... Download

S7-PLCSIM V5.4 SP3.... Download

Service Pack 3 te coklu simulasyon ozelligi vardir. boylece iki tane CPU bilgisayar ortaminda birbiriyle haberlestirilebilir....

Arkadaşlar bu servis pack 3 ü yüklerken böyle bir hata verdi sebebi nedir
The following installation requirements have not been met:

PLCSIM V5.4, V5.4 incl. SP1 or V5.4 incl. SP2 or V5.4 incl. SP3 must be installed

Arkadaşlar bu servis pack 3 ü yüklerken böyle bir hata verdi sebebi nedir
The following installation requirements have not been met:

PLCSIM V5.4, V5.4 incl. SP1 or V5.4 incl. SP2 or V5.4 incl. SP3 must be installed

Mealen; PLCSIM yazılımı yüklü değilse servis paketini yükleyemezsin diyor.

arkadaşlar s7 servis pack 3 için plc simulasyonuna ihtiyacım var vistada kullanamıyorum bende 1 için var yükleyemedim

MicroWIN için mi Simatic Manager için mi? MicroWIN için olan W7'de düzgün çalışıyor, ama vista, me'den sonraki en dandik işletim sistemi olduğundan birşey diyemiyorum.

allaha askına ne diyorsun servis pack yok microwin yok simatik yok paralı yok sunun için similatör biraz kabaca acıklarmısınız bende plc ögrenmek istiyorum ama kafam karıştı s2 200 s7 300 yada s7400 için başka baska program ve similatörmü lazim .
nereden baslayim bunları toplamak için programı ögrenmeyi sonra düşünürüz .

bence bu konu için genel bir konu açılmali yada var ben bulamadim .
ben şimdi bir yerden buldum indiriyorum rar dosyalı s7 5,4 versiyonu
buradan bunun için 5,4 plcsim indirdim
birde servis pack 5 i indiriyorum bunlar ne işe yarayacak bilmiyorum
rarlı dosyalar ana program
sp5 dosyası crak
5,4 plcsim similatörümü oluyor kafam baya karıştı
lütfen yardim edin

arkadaslar simatikmaneger 5,1 servis pack 2 vede microwin kurdum .microwin 32 v3,1 çalışıyor fakat simatik manenger çalışmıyor.kullanıcı ismi geçerli değil gibi (authorization )uyarı veriyor.bende crack dosyasıda mevcut içinde AX NF ZZ ve scpw32 dll dosyası var bunlarla nasil programi calışır hale getirece m yardımcı olurmusunuz.

arkadaşlar servis pack 3 simatic yükledim biras kullandıktan sonra bu hatayı verdi ne yapmam lazım
no valid license key found.
the application will be closed

arkadaşlar bende step 7 manager 5.1 versiyonu var. Simülasyon için plcsim ' in hangi sürümünü kullanmam gerek ve nerden bulabilirim ? siemens'in sitesinde bulamadımda

Forum istatistikleri

Konular
129,050
Kullanıcılar
451,321
Son üye
mehmet emin sözen

Yeni konular

Geri