Simatic Manager

tarumar82

Üye
Herkese merhaba.elimde simatic manager programı var .bu programı kurmak için Windows 2000 Service Pack 3 ve daha yüksek versiyonunun bilgisayarımda kurulmus olması gerekiyor mu..ben de Windows XP kurulu.XP de kuramıyormuyum bu programı

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
"Service Pack 2"
XP ye çeşitli özellikler kazandıran microsoft un çıkardığı ek bir programcık.Bunlara "yama" da deniyor.

hocam ufak bi program var.xp home mu professional çeviren onu yükle sorun çözülür.sp2 ile falan uğraşma

hatırlamıyorum ama sitede kurulum örnekleri ve yamaları var diye hatırlıyorum

smatic manager proğramını xp nin home sürümlerine kuramazsınız.
mutlaka xp profosyonel olması gerekir. çünkü xp home bazı kapıları açma engeli koyuyor.

sımatıc step 7 v5.4 programının demo programını wındows xp home edıtıons'a sorunsuz kurmustum

bazı ağ kalıplarını içermediği için sorun yaşayabilirsiniz yinede her halikarda pro kullanmanızı tavsiye ederim..

Bunu daha önce sitede bahsetmiştim vmmare olarak adı geçen bir program var bunu araştır daha sonradan xp pro kullanan bir arkadaşının img.(imaj olarak geçiyor ben acronics kullanıyorum) dosyasını al wmare programında aç bu sayede kendi işletim sistemin değişmeden bir çok farklı işletim sistemlerini kullanabilir bu sayede bili kaybı ve zaman kaybı yaşamazsın şu ana ben home kullanıyorum bilgisayarımda xp pro sp2,xp pro sp3,ve ubntu birde visita’yı aynı anda çalıştırabiliyorum tabii ram biraz sorun yaratıyor ama o kadar da olacak tavsiyem bir araştır bu da sitesi

VMware Cloud Computing with Virtualization, Green IT, Virtual Machine & Servers

Forum istatistikleri

Konular
129,015
Kullanıcılar
451,245
Son üye
Cevdetsnmz

Yeni konular

Geri