SolidWorks'de diş açma için vida deliği seçme

Tamamdır teşekkürler. Ama merakımdan, sensor henüz elime ulaşmadığından, diş açılmıyorsa somun üzerinde nasıl çalışıyor?

Gonderdiginiz linkteki urunun resmine bakarsaniz ustunde iki tane sıkma somununu gorebilirsiniz. Bu tip aletler mesafe olctugunden dolayi ayar paylari muhakkak vardir o yuzden ileri geri ayar yapilir. Sizin yapmaniz sadece delik delmek olacaktir. Iki taraftan sıkma somunu ile sıkatsınız

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Solidworks ile ilgili bir soru iliştirmek istiyorum araya. Solidworks kütüphanesine profil ekleyemiyorum. Kütüphaneye dosya kaydetme yetkiniz yok diyor nasıl aşarım bu sorunu ?

Windows UAC ayarlarından olabilir.

Farklı şekilde hallettim :) kütüphane dosyasını başka yere kaydedip sonra dışardan ekliyorum dosyayı kütüphane klasörüne

Otomatik olanları maliyetli gelecek. O sebeple şöyle bir zamazingonun hazır olanını bulabilir miyim?

aayipu.jpg

O kadar çizdik madem diğer parçalarla birlikte çizimleri verip mdf kestireyim bunları olsun bitsin. Mandren var elimde... 2 adet 6001 rulman ve iç çapı 10mm dış çapı 12mm olan bir boru bulmam lazım.

Forum istatistikleri

Konular
128,829
Kullanıcılar
450,922
Son üye
yusuf4141.

Yeni konular

Geri