sorun tesisatta mı kompanzasyonda mı şebekede mi?

kısmi olarak ufak bir tesiste bendede aynı sorun vardı sigorta şalter tmş kofra gibi giriş ve çıkışları yenile oksitlenme ve gevşemeden dolayı olabiliyor bazan ben bu şekilde çözdüm sorunumu

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
arkadaşım bence nötr barsında bir kopukluk var nötr hattın bir yerde temassızlık veriyor yüklenme fazla olunca bu söyledigin olayın artması lazım bir nötr barasını kontrol et.özellikle trafonun altındaki panodan başla aramaya.. kolay gelsin

regulatörler veya upsyle bu işi çözersiniz ancak. bu işi çözebilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Böyle bir sorunla bende karşılatım hatta baya bi uğraştım bütün kontroller sonun da sayacın bulunduğu mühürlü kısımdaki akım trafosunun birinin arızalı olduğunu tespit ettim.Ben arızayı ararken elektrik tekrar geliyodu ve sorunu bulmam da baya uzun sürmüştü

Forum istatistikleri

Konular
128,819
Kullanıcılar
450,909
Son üye
Kuzey27

Yeni konular

Geri