staj

slm arkadaşlar. endüstriyel otomasyon bölümü 1. sınıf bitti simdi staj yapıyorum.ama staj dosyasına elektronik devreler çizin denildi ben bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürer.

Ne bulamadığını tam olarak anlayamadım, daha açıklayıcı amlatabilirsen belki yardımcı olabiliriz.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
elektronik devre şemaları çizilecek staj dosyasına.bizede söylenen bu kadar başka bişe söylenmedi. teşekkürler.

çook teşekkür ederim sağolasın. :)

elektronik staj defterine nereden ulaşabilirim yada elinde olan varmı?? yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler

elektronik staj defterine nereden ulaşabilirim yada elinde olan varmı?? yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler

merhaba,

takdir edersinizki mesajınızın bulunduğu yer iklimlendirme forumu.. elektronik ile ilgili bölümlerde bu konuyu açarsanız veya var olan bir konu içerisine mesaj atarsanız daha hızlı bilgi alabilirsiniz.

açıklamanız için tesekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,815
Kullanıcılar
450,907
Son üye
saitdemircigil

Yeni konular

Geri