ta8435 3 axis step motor sürücü

öncelikle bu çalişmandan dolayı teşekkür edrim . ben youtubede cnc videolarına baktım ilgimi çekti araştırırken buraya kadar geldim . ALLAH nasib ederse takip edecegim . öncelikle bu plaketi hazıladık diyelim ,çalıştırmak için hangi programı kullanmamız ve hangi özelliklerde motor almamız gerekiyor. diyelimki tamamen hazırladık pcb yapmak herhangi bir çalışma için programlama nasıl yapılıyor yardılarınız için teşekkürler

ustura kemal arkadaşım bak burda genelde amatör insanlar var kendi hayallerini duygularını tatmin etmek için bazende evde boş vakitlerini değerlendirip küçük paralar kazamanın derdinde olup kira ödeyip asgari ücretle çalışan insanlar var. küçük bütçeler ile bişeylerin peşine düşüp gidiyolar çöpe atıcak paraları yok. neden kartın %100 çalıştığından emin olmadan buraya koyuyosun herkes kartı yaparken aynı hatayı yapmaz ben bu işten anlamıyorum ama küçük bir bütçe peşine düştüm gidiyorum. 100 liraya bunu mal ediceğime 3 eksen kontrol kartları var 150-200 tl civarı seri fabrika üretimi ben bunu tercih edicem. çalışmaları koyarken biraz daha geniş düşünmen ümidi ile saygılar...

Forum istatistikleri

Konular
128,759
Kullanıcılar
450,830
Son üye
scm123

Yeni konular

Geri