TDA 2005 entegreli 2x10W Anfi ve Baski devresi

yakupakgul

Üye
Dosya ektedir.

Baski devre PROTEUS programi ile hazirlanmistir. Sanirsam lise ogretmenim cizmis baski devreyi.
Bilgisayarimin derinliklerinde sakli kalmis, paylasalim, an azindan birisinin isine yarar.

Datashette ise anfi semasi ve karakteristik ozellikleri yeralmaktadir.

Devre 12-16Volt arasinda bir besleme gerilimi ile besleniyor. Lisede bu devreyi yapmistik. Guzel ses veriyor.
Kaliteli bir hoparlor ile cok tatli bir muzik sesi alabilirsiniz.

Yapacak arkadaslara tavsiyem;
Bu Anfiyi bilgisayariniz icin kullanmanizdir. Bilgisayarin ekolayziri ile super sesler alabilirsiniz.
Ses kalitesi super (STK ile kiyaslanamaz tabiki) ve bir okadarda net.
Kaliteli bir anfi gibi kaliteli hoparlorlerde onemli bir etkendir.
Hoparlorler kabin icinde daha cok ses cikarir, elinize aldiginiz hoparloru bu anfiye baglasaniz ayri bir ses, hoparloru kabine yerlestirip anfiye bagladiginiz zaman daha effektif bir ses alirsiniz.

Ben bu anfiyi lise zamaninda yapip VCD ile takas yapmistim :)

Gorusmek uzere...

Ekli dosyalar

• TDA 2005.rar
    5.1 KB · Görüntüleme: 90
  • TDA2005-datashet.rar
    195.5 KB · Görüntüleme: 48
bende bugun bıtane dewrenın cızımını yaptım umarım ıyı olur (tda 2005 entegreden kullandım )

ya ben dosaya ekini göremiyorum yardımcı olurmusunuz ya da dosya taşındı mı

sn. adventurer_gazi

Sistem değiştiği için dosyalar yeniden yüklenmektedir. Geri yükleme işlemi zaman alabilir

ek olarak eklemek istedim bazı vcd lerin içindende çıkabiliyor ozellikle vcdlerin yanında hoparlor varsa. valla bende hurdacıdan 2 tane vcd aldım (amaç farklıydı ama bonus gibi geldi) 1 inin yanında kolonları vardı içinden TDA 2005 çıktı devre hazır ve vcdden bagımsızdı vcdden çıkarttım trafosunuda aldım taktım ve su an pcde gayet güzel çalıyor neredeyse 2+1 ses sistemini bastırıyor çok hoşuma gitti

Son düzenleme:
arkadaşlar ben bu işte yeniyim pc için bir ses amfisi yaıyim dedim dosyaları indirdim ama nasıl acızaz ben tam olarak işlerin acemisiyim yardım ederseniz sevinirim

Paylasım ıcın tskler

arkadaşlar bu devrenin malzeme listesini verebilirmisiniz birde fiyatı nasıl olur ben tda2005 i 1,5 TL ye aldım markası da singapore galiba

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
129,032
Kullanıcılar
451,288
Son üye
f.merve

Yeni konular

Geri