Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Eğitimi (Int. University of Sarajevo)

kesin bilgim yok ama pek yeni sayılmaz..
Sormamın sebebi bu konuşulanların yıllardır söylenmesi ama hiç bir adım atılmaması belki bundan 4-5 yıl önce mezun yada daha eskiler bilirler onlara bile söylenmiştir bu sene ünvan verilecek fakülte ismi değişecek şöyle olacak böyle olacak derler ama hiç bir şey olmadı.Onun için bu konuyu artık dikkate almalılar somut birşeyler yapmalılar biz bunu görmeliyiz lafla peynir gemisi yürümez yıllardır mağdur olan ve ne zorluklarla hayatını devam ettiren Teknik Öğretmenler bunlara layık değil.
Sayın YÖK başkanı Özcan kendisine tamamlama eğitimiyle alakalı çok mailin geldiğini söylüyor bence daha da çok gelmeli Çünkü somut bir adım yok ortada bir şey yok yani.
Bunun için değerli arkadaşlar daha da bastıralım ki süreç hızlansın gerekirse hergün mail belki de günde 2 kez belki de daha fazla somut adım atılana kadar.
Teşekkür ederim Sürç-i Lisan ettiysek affola.

Arkadaşlar, bu programa bu sene katılmayı düşünen var mı?

ÖSYM tarafından yerleştirilirsek bize direk denklik verilir mi? Denklik alan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?

YÖK ile konuyu görüştünüz mü? Bu sene tamamlama yapmayı düşünüyor musunuz?

Arkadaşlar, bu programa bu sene katılmayı düşünen var mı?

ÖSYM tarafından yerleştirilirsek bize direk denklik verilir mi? Denklik alan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?
ösym ile teknoloji fakültesine yerleşirsen ve teknik eğitim fakültesi mezunuysan birçok dersten muaf olabilirsin. ama ne kadar sürede bitirebilirsin bunu bilemiyorum.

ösym ile teknoloji fakültesine yerleşirsen ve teknik eğitim fakültesi mezunuysan birçok dersten muaf olabilirsin. ama ne kadar sürede bitirebilirsin bunu bilemiyorum.

Dostum, teknoloji fakülteleri geçen sene açıldı. Bu sene 1. sınıfa geçeceler hazırlık okudular. Yerleşirsem derslerim kabul olur ancak üst sınıflardan ders alamam.

Arkadaşlar, şu anda denklik için bekleyen arkadaşlar vardı. Mr. Joker de son dönem tamamlama programını bitirdi. Denklik alabildiniz mi? Yardımcı olabilir misiniz? Tercih dönemi bitiyor. Mr. Joker- Volkananoos- Mexico yardımcı olabilir misiniz?

Bir tefli olarak ilgimi çekti gerçekten biraz daha araştırma yapayım bakalım. Bilgilendirme için sağolun.

Forum istatistikleri

Konular
128,824
Kullanıcılar
450,912
Son üye
mustafatlanm

Yeni konular

Geri