Teknik Öğretmenler Ne Yapıyor, Nerede Çalışıyor!

herkese merhabalar ben anadolu teknik lisesinde okumaktayım sizin gibi tecrübe sahibi insanlardan bilgi almak istiyorum...ben marmara eloktronik haberleşme öğretmenliğini istiyorum fakat öğretmenlik yapmak istemiyorum özel sektörde çalışmak istiyorum...öğretmenlik diplomasını alıpda şirkete giren yokmuş:(bana bu konuda yardım ederseniz çok sevinirim ve gerçekten bölümümü çok seviyorum...yardımlarınız için şimdiden teşekkkürler....

özeldeki arkadaş biraz işinden ve konumundan bahseder misin?

merhaba ben fatih aksan.2002 A.İ.B.Ü. Düzce TEF mezunuyum.İzmir de demir çelik fabrikasında çalışıyorum.

merhaba arkadaşlar 2006 marmara mezunuyum. Askerden sonra fabrika elektrikçisi olarak çalıştım. İki ay sonunda şefle anlaşamayıp ayrıldım.Mütevazi olunca ezmeye çalışıyorlar, bana göre değildi çıktım. Şimdi Kadıköy Kayışdağı'nda kalıyorum.İş arıyorum. Otomasyon veya başka bir iş için yardım bekliyorum. İyi derecede ingilizcem var. [email protected] bye..

peaceful22_1 ' Alıntı:
merhaba arkadaşlar 2006 marmara mezunuyum. Askerden sonra fabrika elektrikçisi olarak çalıştım. İki ay sonunda şefle anlaşamayıp ayrıldım.Mütevazi olunca ezmeye çalışıyorlar, bana göre değildi çıktım. Şimdi Kadıköy Kayışdağı'nda kalıyorum.İş arıyorum. Otomasyon veya başka bir iş için yardım bekliyorum. İyi derecede ingilizcem var. [email protected] bye..

sayın peaceful

bende 2006 mütef mezunuyum ikinci öğretim, askerliği yaptıysan ve inglizcen varsa biraz cefa çektikten sonra ilerde iyi yerlere gelirsin mutlaka. nette cvyolla.com var. orayı araştırman faydana olacaktır....

Arkadaşlar merhaba,

13-16 kasım tarihleri arasında devam edecek olan Istanbul CNR WEM elektrik aydınlatma fuarında C3-11 elektroPAN standında olacağım. Tanışmak isteyen teknik öğretmen arkadaşları standa bekliyorum. 16 kasım'da ALES sınavı dolayısıyla sadece son gün standda olamayacağım.

Merhaba ben Ömer HARMAN.2005 GÜTEF elektrik öğretmenliği mezunuyum.Şu anda izmirde elektrik santralinde çalışıyorum.

musa şahan ısparta süleymanb demirel tesiat öğretmenliği mezunuyum..emniyette elektrik teknisyeniyim..

bende 2008 marmara üniversitesi teknik eğitim fakültesi elektrik öğretmenliği mezunuyum. Sincan saraycık end mes lis de görev yapıorum

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,817
Kullanıcılar
450,907
Son üye
saitdemircigil

Yeni konular

Geri