trafo alarmı

mrb arkadaslar ben trafo alarmları hakkında bilgi edinmek istiyorum ne tür parçalardan oluşur bağlantı şeması olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

trafo alarmında ya telsiz kullanacaksın veya gsm modul kullanacaksın bağlantısına gelince trafolarda dırek uzerındeyse pir kullanacaksın siradan pir olmaz bellı bır kapasıteden yukarısını algılıyan pir kullanman lazım hirsizlığa karşi jammer le gelırse hirsız ona karşi önlem gsm modulu uzak bır noktada hirsızın şuphelenmedığı bır yere saklıyacaksın trafoyla arasında iletışım RF alici verıcı ile yapacaksın trafodan gsm modul e her 5 dk bır bilgi gitmeli bilgi kesıldığınde trafo sahıbını veya 8 adet telefona çağrı veya mesaj gonderır cihaz daha detay istersen kullanma klavuzu ve özelliklerını gonderebılırım kendın yapacaksan yardımci olurum

sayın tekin1236 bana kullanma kılavuzu ve bağlantı şeması konusunda yardımcı olursan sevinirim kendim yapıcam ne marka panel kullanıcam teşekkürler

sayın hayabusa 4500 kullanma klavuzu benım yaptığım cihazın kullanma klavuzu bağlantı şeması benım cıhaza gore bağlantı kendın yapacaksan benım gonderdığım sadece sıze fıkır verır yınede gondereyım

sayın tekin1236 bana kullanma kılavuzu ve bağlantı şeması konusunda yardımcı olursan sevinirim kendim yapıcam ne marka panel kullanıcam teşekkürler

tekin bey banada gönderirmisiniz trafo alarm sitemi alarm seması ve kurulum hakkında

merhaba benım yaptığım sadece trafo alarmı değıl aynı zamanda çiftçilere hıtap eden bır proje arazıde trafosu yanında mutlaka dalgiç motoru olanlar yuzde 90 benım cihaz GSM modullu enerjısını solar panelden alıyor elektrik kesıntılerınden etkılenmıyor ayrıca elektrık kesıldığınde son kullanıcıya mesaj atıyor alarm için giriş var buraya alarm bilgisi geldığınde 8 kayıt edılebılır kullanıcı var bu kişilere ılk olarak 6 saniye içinde toplu mesaj atıyor mesaj içerığı sistemde alarm uyarısı sistemı kontrol edınız yazıyor devamında her kullanıcıyı uçer sefer arıyor tabıı bu arada hırsız cıhazımızı parçalamazsa:)yakında kullanma klavuzu ve broşurlerı çıkacak şu anda kullanma klavuzu ve broşurler baskıda

tekin bey merhaba,
cep telefonu ile kapı kilitleme konusunda yapmış olduğunuz açıklama üzerine size mesaj yazıyorum.bu konu gerçekten çok ilgimi çekiyor ve sizden nasıl yapıldığını veya yapılacağını öğrenmek istiyorum,tabi vaktiniz var ise?

ben izmir'de oturuyorum ve böyle bir ürün tasarlıyorum evimde kullanmak üzere fakat nasıl yapılacağı konusunda kafamda bazı düşünceler var ama bu tam bir ürün ortaya çıkarmak için yetersiz.sizden bu konuda yardım almak istiyorum.

burdan cevap yazarsanız veya mail atarsanınz sevinirim iletişime geçmek isterim.

iyi geceler

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba tekin bey.

bir proje yaptırmak istiyorum yardımcı olur musnuz ..
merhaba Tekin bey;

bana basit bir devre gerekli,

Şebeke ve ups den sisteme gelen elektrik olduğunu varsayalım. şebeke elektriği bir problem sonucu kesilirse 30 sn sonra ups elektriğini kestirmek istiyorum.
her iki hattan da gelen elektrik 3x1.5 kablo ile geliyor.

yardımcı olur musunuz.

ibrahim sandal
[email protected]

Forum istatistikleri

Konular
128,792
Kullanıcılar
450,879
Son üye
arifardaozdemir

Yeni konular

Geri