trafo merkezi yardım

sefa047

Üye
2500KVA 31.5/0.4KV lik trafo merkezi tasarımı. Bu konu hakkında her türlü bilgiye ihtiyacım var, böyle bir projeyi yapmak için nelere ihtiyaç duyulur, projeye başlarken atılacak adımlar nelerdir, hesaplama yöntemleri.vs.vs. daha bu projede olması gereken ne varsa yardım eder misiniz? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler!

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Değerli kardeşim projeyi önce bir mühendis gözüyle ele al.Bu konulardaki tecrübeli bir elektrik mühendisi ile yola çıkman en doğrusu bence.

Değerli kardeşim projeyi önce bir mühendis gözüyle ele al.Bu konulardaki tecrübeli bir elektrik mühendisi ile yola çıkman en doğrusu bence.

önce edinebildiğim kadar bilgi edindikten sonra bir mühendisin yanına gitmeyi düşünüyorum. şuanki bildiklerimle mühendiste pek etkili olacağını düşünmüyorum. ilgin için teşekkür abi

Forum istatistikleri

Konular
128,850
Kullanıcılar
450,956
Son üye
mustafagkts

Yeni konular

Geri