Trendyol go üyeliği

Merhaba arkadaşlar ben yeni bir çiğköfteci açtım trendyol go ya paket servisi için üye olmak istiyorum fakat kep adresi istiyor bir türlü yapamadım aranızda bu işten anlayan yada bu işin içinde olan varmı nasıl oluyor bu işler

Elektronik imzanız veya mobil imzanız var ise Online Kayıt bölümüne girip kredi kartı ile ödeme yaparak hemen PTTKEP hesap sahibi olabilirsiniz.

Elektronik imzanız veya mobil imzanız yok ise Online Ön Başvuru bölümünden PTTKEP hesabı ön başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra Merkez Müdürlüklerimize şahsen/kanuni temsilciniz vasıtasıyla müracaat ederek sözleşme imzalama işlemlerinin tamamlanması sonrasında PTTKEP hesap sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki adresten ön kayıt yaptırıp önkayıt numarası ve nüfus cüzdanıyla birlikte ptt müdürlüğüne gitmen gerekiyor.

https://basvuru.hs01.kep.tr/

iyide abi benim keple ne işim var onu anlamıyorum çiğköfteciyim ben
Bende sahibinden kurumsal üye olacagimda aynısını yaşamıştım. Yapacak birşey yok .

Son düzenleme:
iyide abi benim keble ne işim var onu anlamıyorum çiğköfte ciyim ben
KEB Kayıtlı Elektronik Posta ve Elektronik Tebligat sistemidir. Resmi anlamda yazışmalarınız bu adres üzerinden yapılır. Genel e-posta hizmeti dışında gereğinde hukuki delil içeriği olarak kullanılır. Gerekli evraklarla PTT'den alabilirsiniz.

bence başvuru için çok önemli değil uydurma bir kep adresi adresi yazın geçin

iyide abi benim keple ne işim var onu anlamıyorum çiğköfteciyim ben
Şimdi kardeş benim trendyolla bi alakam yok niye istiyorlar veya olmasa ne olur bunlara cevap veremem, sen nasıl alınır diye sormuşsun cevabını verdim. Ne iş yaptığın önemli değil işin içine para akışı girdiği an devlet bunun takibini isteyecektir elbet. Tebligat, fatura vb. gibi belgelerin resmi kanallarla sana ulaşması için istiyorlardır. E-devlet gibi düşün. Trafik cezaları artık kağıt olarak gelmiyor e-devletten görünüyor. Sen ben görmedim bana tebliğ edilmedi diyemiyorsun. E-devlet varken niye kep gibi bişey yaptılar onu bilmiyorum. Bana göre her Türk vatandaşının otomatik olarak e-devlet sistemine dayalı bir mail adresi ve ziraat bankasında hesabının açılması gerekiyor, ama yeni doğmuş bir çocuğun doğuştan hakkı olan kimlik belgesini almak için devlete para ödüyorsun yani devlette mantık yoktur sorgulama itaat et.

KEB Kayıtlı Elektronik Posta ve Elektronik Tebligat sistemidir. Resmi anlamda yazışmalarınız bu adres üzerinden yapılır. Genel e-posta hizmeti dışında gereğinde hukuki delil içeriği olarak kullanılır. Gerekli evraklarla PTT'den alabilirsiniz.
Onay kodu yolluyor :)

Forum istatistikleri

Konular
129,165
Kullanıcılar
451,516
Son üye
SERDAR ASLAN

Yeni konular

Geri