Trifaz bina girişi Nötr hattı koparsa...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her firma gibi neden reklam yapmıyor kısa bir süre ekrandaydı, tedaş firmaları veya müh. odalarınca bi tavsiye de duymuyoruz, bu kadar iyiyse yerliyse neden?

Neden oldugunu bilemem de 10 ulusal kanala reklam vermis,sabah,hurriyet, zaman gibi gazetelere surmanset reklam vermis. Daha fazla reklam vereni ben gormedim. Siz biliyorsaniz paylasin ogrenelim bizde.Uedas resmi yazi ile rapor vermis, baskent edas enerjisa oneriyor. Sizin onceki yazilarinizdada reklam olmasin ama trimbox soyle boyle diye reklamlar gordum
Emo seminer ve teknoloji sayfasında yer almış: http://www.emo.org.tr/genel/bizden_detay.php?kod=79102&tipi=&sube=7#.U94fOeN_uso

http://www.emo.org.tr/ekler/e749fc1304ff8bb_ek.pdf?dergi=616

Son düzenleme:
Ben tarafsızım sadece soru sordum, reklam vermedim sitesinden alıntı yaptım o sizin anlayışınız!
Günümüzde en son teknoloji cihaz olsun, çip yapısı, mimarisi bile açıklanırken, savunduğunuz firma tek izah yapmış değil ister istemez algıda soru işareti oluşturuyor. Ürün patentli değil mi, neden korkuyor varsın kopyalasınlar, taklitler aslını yaşatır sözünü benden önce duymuşsunuzdur. Kola formulü gibi sır mı?

Ben tarafsızım sadece soru sordum, reklam vermedim sitesinden alıntı yaptım o sizin anlayışınız!
Günümüzde en son teknoloji cihaz olsun, çip yapısı, mimarisi bile açıklanırken, savunduğunuz firma tek izah yapmış değil ister istemez algıda soru işareti oluşturuyor. Ürün patentli değil mi, neden korkuyor varsın kopyalasınlar, taklitler aslını yaşatır sözünü benden önce duymuşsunuzdur. Kola formulü gibi sır mı?

Bırak Allah aşkına Sn Bülent daha sorularıma cevap verecek teknik bilgiye sahip değiller. Adam gibi çıkıp ürünlerini açıklıyamıyorlar bile. İşleri güçleri karalama kampanyası pazarlamacı ağızları.
Bizde adam yerine koyup muhattap alıyoruz bu şahsiyetleri.

Bana da gizli reklam kokusu geldi katılım tarihi eski ama mesaj sayısına bakınca yarıdan fazlası son 2-3 günde yazıldı. Keza paylaşımlar da bu savımı destekliyor.

Bilgili olmak kimsenin takdirinde değil, ne kadar bilgili olduğumuda yazıları okuyanlar bırak yorumlasın. Ama seninle nedense herkes tartışıyor ve eksik bilgin var diyor yaşlı uzman. Bu kadar bilgi ve belge, bir belge de sen göster Allah aşkına

Bilgili olmak kimsenin takdirinde değil, ne kadar bilgili olduğumuda yazıları okuyanlar bırak yorumlasın. Ama seninle nedense herkes tartışıyor ve eksik bilgin var diyor yaşlı uzman. Bu kadar bilgi ve belge, bir belge de sen göster Allah aşkına

Donkişot gibi yeterli bilgi almadan ürünün reklamına soyunanlar sizsiniz. Ürünle ilgili tüm sorularım havada kaldı. Bunlara teknik açıdan mantıklı cevaplar vermediğiniz sürece hiçbirinizi muhatap almıyorum.

Özelden attığınız tehdit mesajınıda yöneticilere bildirdim. Cevap veremeyince öldürmeye girişirsiniz! sizin gibi kişilikler.

Donkişot gibi yeterli bilgi almadan ürünün reklamına soyunanlar sizsiniz. Ürünle ilgili tüm sorularım havada kaldı. Bunlara teknik açıdan mantıklı cevaplar vermediğiniz sürece hiçbirinizi muhatap almıyorum.

Özelden attığınız tehdit mesajınıda yöneticilere bildirdim. Cevap veremeyince öldürmeye girişirsiniz! sizin gibi kişilikler.
Ben seni teknik olarak bilgili biri sanmıştım, meğer bilgi fukarasısın, buunu yeni anladım. Baban yaşında birine hitap şeklini öğrenememiş bir ahlak fukarasısında aynı zamanda. Muhatabım zaten olamazsın, cevap yazma. İftira da zenginsin baya ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,974
Kullanıcılar
451,172
Son üye
receperdo1
Geri