ucuz çıkma step motor nereden alınır fiyatları nedir

Sanırım 1 Nm civarında güçleri.

arkadaşlar yardıma ihtiyacım var 3 eksen cnc yi internet üzerinden kontrol edebilirmiyim ne dersiniz

arkadaşlar yardıma ihtiyacım var 3 eksen cnc yi internet üzerinden kontrol edebilirmiyim ne dersiniz

Evet kontrol edilebilir ancak bunun kime faydası olabilir ki? Parçayı kim bağlayacak?

Ancak başka alanlarda farklı şekillerde ullanım alanları olbilir. Doktorların kapalı ameliyatlarda kullandkları robotlar gibi. Ama burada önemli olan İnterneti tasarımın neresinde kullanacaksnız. Kontrol eden bir ünite tasarlayıp internet üzerinden o cihazla haberleipmi kontrol edeceksiniz yoksa zaten bir bilgisayara bağlı olan motorları int. üzerinden başka bir bilgisayarlamı kontrol edeceksiniz.

Binbir çeşit kontrol yöntemi olabilir.

aslında bende bu internet olayını düsünüyorum lazım bana ama yanlız parcayı bağlayan yanlıs bağlarsa is bozulur...

arkadaşlar izmir de olup çıkma step motor v.b. arayanlar için çankaya 2.onur iş hanı bodrum katta bi yer var aklınızda olsun.

merhaba arkadaşlar bana çok acil 2 eksenli step motor kontrol devresi lazım üniversite bitirme projem bu yardımınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim..

hangi yazıcılarda step motor cıkıyor ben ıkı tane parcaladım normal dc motor cıktı ıcınden ama ufak yazıcılardı

2.2 Nm sıfır step motorun şahin rulman da fiyatı 50 tl. aynı zamanda 8 kablolu. ister bipolar bağla ister unipolar. sıfırı bu fiyatayken hurdasına çıkmasına bakmaya bile gerek yok bence. m 542 sürücüde, eksen kontrol kartıda aldım. çıkma bir lpt portlu bilgisayar alınca sıra montajda. bakalım ne zaman bitecek. :)