Uyuyamamak

Bu konu Doktorlarda bence ayrı bir bilim ve uzmanlık dalı olmalı.Önceleri 2 arkadaşımda duyardım.Şimdilerde çoğaldı ve bana da nüksetti.
Gündüz uyuduğum 1.5-2 saati saymazsam, ortam sıcaklığı sabah çavre gürültüsüne bağlı günde 5-6 saat uyuyabiliyorum. Diyeceksiniz 8 saat neyine yetmiyor? İlaç doktor vs bence faydası yok.Az çay ve bol sıcak su iyi gelir.Esas sorun parçalı uyku galiba.
Abisi...Millette bir uyku var.Gebeş gibi uyuyor çevremdekiler.İmresiyorum.

Bu konu Doktorlarda bence ayrı bir bilim ve uzmanlık dalı olmalı.Önceleri 2 arkadaşımda duyardım.Şimdilerde çoğaldı ve bana da nüksetti.
Gündüz uyuduğum 1.5-2 saati saymazsam, ortam sıcaklığı sabah çavre gürültüsüne bağlı günde 5-6 saat uyuyabiliyorum. Diyeceksiniz 8 saat neyine yetmiyor? İlaç doktor vs bence faydası yok.Az çay ve bol sıcak su iyi gelir.Esas sorun parçalı uyku galiba.
sabah kahvaltıda sadece 1 büyük bardak çay, saat gündüz 10:30-11 gibi 1 fincan Türk veya neskafe. ve günün geri kalanı sadece su. eğer sıcak bir şey içmek istersem sadece bitki çayı. o uyku dediğin şey gündüz bile uğramıyor yanıma. bazı günler kahve bile içmiyorum. ve en uzun uyku zamanım sadece 6 saat. bazı günler 3 gün üst üste olmak üzere 1 saatlik uyku 23 saat uyanığım.

Adım sayar saat aldığımdan beri baya rahatladım bu konuda. Günde 10000 den aşağı inersem uyku düzenim bozuluyor. 15000 yaparsam günde baya yattığım gibi bayılıyorum.

İlaç değil de papatya çayı tarzı bir şeyi hiç denediniz mi 🤔

geçmiş olsun uyumasan da yatağına uzan uyursun alkol ve kafeini azalt...

Benim önerim @paskomya yı dağa kaldırmak...
Pardon dağda yaşamasını sağlamak.
Bol oksijen bol kaliteli su şeker meker bırakmıyor bünyede.
BODRUM gibi rutubetli yerlerde uyumak pek kolay değil biliyorum.
Dağ veya yaylalarda öyle uyunuyor ki sanki ciğerler nefes alıyor.
Haa bu arada orada koyun kuzu gibi şeyler de varsa süt ve peynirleri hiçbir ilaç ile eşdeğer değildir.

Forum istatistikleri

Konular
128,754
Kullanıcılar
450,822
Son üye
seferarican

Yeni konular

Geri