Uyuyamamak

Ustam haşhaşı yaşken çizip sütünün donmasını bekliyoruz alıp çiğniyoruz işe yarar mı bilmem ama bağımlılık yapıcıdır genelde afyonlular işe giderken bebelere bunu verir onlarda akşama kadar uyurlar
Ah anam ciğerimi deldin hashas deyince. Ne gözlemesi olur mubaregin. Olsa da yesek.

Ah anam ciğerimi deldin hashas deyince. Ne gözlemesi olur mubaregin. Olsa da yesek.
Uykusuzluktan haşhaşlı ekmeğe nasil geçti bilmiyorum ama anadolu insanıyım yeni yetme olsakta huzurlu bir yemek gibi geliyor
Uykusuzluktan haşhaşlı ekmeğe nasil geçti bilmiyorum ama anadolu insanıyım yeni yetme olsakta huzurlu bir yemek gibi geliyor
Ama sen yeşilinden yapılandan bahsediyorsan deneme fırsatı yakalayamadım tatlı olduğunu söylerler bi

Ama sen yeşilinden yapılandan bahsediyorsan deneme fırsatı yakalayamadım tatlı olduğunu söylerler bi
Hashasin kendisinin de uyku yaptığını söylerler. Hele imalathanesinden sıcak sicak alıp ekmeğe sürüp yemesi şahane olur. Marketlerde paket olarak satılanlar on para etmez.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
129,227
Kullanıcılar
451,602
Son üye
Sorusormayagelenadam

Yeni konular

Geri