uzaktan kumandalı araba geri gitmiyor

bence problem elindeki kumandanın anahtarlarındadır kumandayı kapağımnı aç içten kısa devre ederek denemelisin

anahtarlama yapan transistörleri degiştirdim simdide tam tersi oldu öbür tarafa gitmiyor.faakat iki transistörü boşta ölçtüm ikisida aynı degerleri gösteriiyor.acaba devreyekden akımı gecirmiyyor olabilirmi?

sorunu cözdüm arkadaslar saglam görünen geri anahtarlama transistörüymüş.tşkler herkese

tam durduktan sonra geriye basın

Tamamiyle butondaki temassızlık... Bağlantı noktalarını veya varsa lehimleri kontrol etmeni tavsiye ederim...

Arkadaşım geri anahtarlama transistörünü nasıl anlayabiliriz. Benim problemim kumandada geri yaptığımda araba ileri gidiyor, kumandadan iler yaptığımda hiç tepki yok, Arabanın motorunu test ettim, her iki yondede çalışıyor. Resimde gönderebilirim, yardımcı olurmusun?
Şimdiden teşekkürler.

sorunu cözdüm arkadaslar saglam görünen geri anahtarlama transistörüymüş.tşkler herkese

Arkadaşım geri anahtarlama transistörünü nasıl anlayabiliriz. Benim problemim kumandada geri yaptığımda araba ileri gidiyor, kumandadan iler yaptığımda hiç tepki yok, Arabanın motorunu test ettim, her iki yondede çalışıyor. Resimde gönderebilirim, yardımcı olurmusun?
Şimdiden teşekkürler

Cevaplarınızı bekliyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,882
Kullanıcılar
451,018
Son üye
cihannover

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri