vestel wmk 1200 cls çamaşır makinem E-1 hatası veriyor ne hatası olduğunu öğrenebilir miyim?

Alfa Usta iyi çalışmalar ,
elimde arçelik 3650 FT çamaşır makinası var geçen küçük bir patlama sesi gelmiş ve çalışmamış açtım anakartta patlamış bi parça gördüm siyah küçük , gittim ve aynı karttan aldım taktım açtım makineyi program ayarladım başlata basınca aynı patlama gitti kart yani aynı parça patlamış neden olur bu kart tamir olurmu yanıtlarsanız çok sevinirim .. iyi çalışmalar kolay gelsin...
kapı kilidi ve soketi yanık.

eski tip bir vestel çamaışır makinası var yapamadım şöyleki kapı kilitleniyor su alıyor boşalmaya aldınmı boşlatıyor yani pompa aktif fakat motor dönmüyor motoru söktüm kömürün biri kırıktı değiştim yine çalışmadı karttanmı acaba nedir bir danışayım dedim aziz ustalarıma

Model yazarsaniz fikir yurute biliriz

vestel vega 807t durulama-sıkma-bitti ışıkları yanıyor..sıkmaya geldimi birden hızlanıyor motor 2 dkika sonra da bu ışıklar yanıyor..

test prohramı var mı?ya da ışıklar neyin arızalı olduğunu gösteriyor..

Merhaba , vestel WMF 6100C çamaşır makinası kapağına ihtiyacım var , sanırım WMF 6090C model ile de uygundur, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Sayın ali usta vestel fuzzy 6080 t çamaşır makinası sahibiyim sorunum makina yıkama yaparken birden ışıklar sönüyor ıslık sesini andıran bir ses geliyor heryerinden su fışkırıyor makina fişini çekmeden durdurulamıyor aniden sıkmaya geçiyor çok hızlı şekilde makinanın sorunu nedir?

Matorun arkasinda takonu kontrol et.

Sayın ali usta vestel fuzzy 6080 t çamaşır makinası sahibiyim sorunum makina yıkama yaparken birden ışıklar sönüyor ıslık sesini andıran bir ses geliyor heryerinden su fışkırıyor makina fişini çekmeden durdurulamıyor aniden sıkmaya geçiyor çok hızlı şekilde makinanın sorunu nedir?

Merhaba ;
WMS 800C makine sahibiyim. Makinemizde bir sıkıntı var. Son 1 haftadır makine yıkama işlemini yapıp su boşaltmaya geçecek zaman arıza veriyor. Önce suyu elimle boşalttım, alt taraftaki pompa kapağını çıkardım temiz. Kapatıp çalıştırdım makine çalıştı. Bu hatayı bi kaç kez tekrarladı. Artık pompa kapağını sökmüyorum başlat/bekle düğmesinden duraklatıp başlattığım zaman son kaldığı yerden devam ediyor. Sıkıntı nedendir sizce? Pompayı mı değiştirsem?

Forum istatistikleri

Konular
128,837
Kullanıcılar
450,934
Son üye
altandomx

Yeni konular

Geri