Vijeo Citect 7.2

hesseno

Üye
Kaydettiğim projeler programda USER dosyası altına kaydediliyormuş gibi görünüyor ancak orada böyle bir dosya yok.Dolayısıyla dosya verilerine ulaşamıyorum.Çözüm nedir acaba?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Windows’da gizli dosyaları Aktif yap yani görünür olsun Daha sonra C:Documents and Settings - All Users -Application Data – Citect Klasörü içinde bulabiilrsin

cevabın için sağol.ama program data içine yerleştiriyormuş proje verilerini.

ben projeyi videoda anlatıldığı gibi hazırlıyorum COMPİLE ettiğimde " No User has been defined for this project. At least one user must be defined " error'u veriyor acaba nerede hata yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Selam,

Projende System kısmına gelerek önce bir role oluştur. mesela "Admin" sonra aynı yerde user tıklayıp admin özelliğinde bir kullanıcı eklersen hatayı gidermiş olursun,

Kanber teşekkür ederim projemi compile ettim.

Son düzenleme:
abi varya çok iyi ya uğraşıp duruyodum valla eyvallah

bende şu anda sqldan 25.000 noktayı kontrol etmeye çalışıyorum. forumda bazı sorular sordum ancak cevap alamadım. sizinkilerin çözülmesine sevindim:)

valla aga özüldü diyemeyiz daha baştayız :D

s.a. bişey sorcam arkadaşlar vijeo citect Scada programıyla siemens s7 1200 nasıl haberleştirilebilir

Forum istatistikleri

Konular
129,179
Kullanıcılar
451,532
Son üye
plcuzman

Yeni konular

Geri