Voltaj dalgalanması

Windows, kulaklık, ...? tüm mesajları okudum bilgisayar mı bu cihaz ? laptop falan ? aynı sorunu yaşamıştım, ses driver'ı tekrar yüklemiştim sorun çözülmüştü. Belki sorunun aynıdır.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Windows, kulaklık, ...? tüm mesajları okudum bilgisayar mı bu cihaz ? laptop falan ? aynı sorunu yaşamıştım, ses driver'ı tekrar yüklemiştim sorun çözülmüştü. Belki sorunun aynıdır.

Bilgisayar değil,Yamaha rx v-375 amfi.Bilgisayar sesleri normalde çok net veriyor ve Sadece bilgisayarda olan bir sorun değil,Amfiye digitürk bağlı ikende olyr.

Başka bir amfi ödünç alıp deneyin sorun bence amfide görünüyor.

Başka bir amfi ödünç alıp deneyin sorun bence amfide görünüyor.

Ödünç amfi alma şansım yok,ama sorun amfiden değildir diye düşünmekteyim.Çünkü masaüstü bilgisayar'dada dikkatli dinlenirse benzer ses sorunları olmakta.(amfi'yi 1 ay önce aldım ve garantiyede gönderdim sorun tespit edilemedi)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…