Voltaj dalgalanması

Windows, kulaklık, ...? tüm mesajları okudum bilgisayar mı bu cihaz ? laptop falan ? aynı sorunu yaşamıştım, ses driver'ı tekrar yüklemiştim sorun çözülmüştü. Belki sorunun aynıdır.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Windows, kulaklık, ...? tüm mesajları okudum bilgisayar mı bu cihaz ? laptop falan ? aynı sorunu yaşamıştım, ses driver'ı tekrar yüklemiştim sorun çözülmüştü. Belki sorunun aynıdır.

Bilgisayar değil,Yamaha rx v-375 amfi.Bilgisayar sesleri normalde çok net veriyor ve Sadece bilgisayarda olan bir sorun değil,Amfiye digitürk bağlı ikende olyr.

Başka bir amfi ödünç alıp deneyin sorun bence amfide görünüyor.

Başka bir amfi ödünç alıp deneyin sorun bence amfide görünüyor.

Ödünç amfi alma şansım yok,ama sorun amfiden değildir diye düşünmekteyim.Çünkü masaüstü bilgisayar'dada dikkatli dinlenirse benzer ses sorunları olmakta.(amfi'yi 1 ay önce aldım ve garantiyede gönderdim sorun tespit edilemedi)

Forum istatistikleri

Konular
129,401
Kullanıcılar
451,923
Son üye
veysel darğın

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri