vrf-vrv sistemleri hk?

erayobut

Üye
vrv sıstemde dış ünite kontrolü yalnızca pilot iç ünitedenmi sağlanır,diğer iç üniteler birebir dış üniteye kumanda edemezlermi bilen bir arkadaş varsa beni bilgilendirirse sevinirim şimdiden teşekkürler ilgilenen arkadaşlara

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
vrv sistemlerde herhangi bir iç ünite çalıştırıldığında dış ünite çalışmaya başlar . çalışması mecbur olan bir iç ünite olacağını da mantık dışı buluyorum.

Saygılar.

vrf sistemlerinde her bir dış ünite tek başına çalışacak donanıma sahiptir,kapasite gereği birleştirildiğinde en büyük güçte olan dış ünite veya güçleri aynı ise bir tanesi mastır(başkan) seçilir iç ünite haberleşmeleri ona bağlanır,diğer dış üniteler slev (yardımcı ) olur. iç ünite ihtiyacına göre ana ünite diğer ünitelere komut verir

mıdea MDV-280WL NDV SN1 DIŞ ÜNİTEYE BAĞLI 1 ADET KASET 6 ADET DUVAR TİPİ İÇ ÜNİTEDE DUVAR TİPLERİ KASETE BAĞIMLI OLARAK ÇALIŞIYOR KASET PİLOT OLARAK KULLANILIYOR İÇ ÜNİTLER DIŞ ÜNİTEYE KUMANDA ETMİYOR BU MODELLERİN BÖYLE OLDUĞU SÖYLENİYOR BANA MANTIKSIZ GELİYOR YARDIMCI OLACAK ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM

Forum istatistikleri

Konular
129,007
Kullanıcılar
451,218
Son üye
emrah asrav

Yeni konular

Geri