Vrt 200

dupisk

Profesyonel Üye
arkadaşlar bu resimdeki vrt 200 kullanmanın amacı nedir türkçe nasıl çalışır nasıl ayarlanır

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-08-11 151615.jpg
    Ekran görüntüsü 2024-08-11 151615.jpg
    122.2 KB · Görüntüleme: 7
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
arkadaşlar bu resimdeki vrt 200 kullanmanın amacı nedir türkçe nasıl çalışır nasıl ayarlaozeli
Genelde kuru tip trafo koruma amaçlı kullanılır daha doğrusu biz öyle kullanıyoruz başka amaç icin kullanımı varmı bilmiyorum
Genelde kuru tip trafo koruma amaçlı kullanılır daha doğrusu biz öyle kullanıyoruz başka amaç icin kullanımı varmı bilmiyorum

sol taraftaki t154 zaten fanları devreye sokup çıkarıyor ve alarm ve trip ayarı da var vrt 200 gördüm merak ettim

sol taraftaki t154 zaten fanları devreye sokup çıkarıyor ve alarm ve trip ayarı da var vrt 200 gördüm merak ettim
Trafo oda içerisinde harici emiş ve egzos fan varsa onun için olabilir

bir şeyler buldum sanırım fanların aşırı akım koruması ama daha tam çözemedim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,053
Kullanıcılar
451,326
Son üye
greda

Yeni konular

Geri