Whatsapp Otomasyon Grubu (PLC)

Arkadaşlar merhaba ben aktif olarak otomasyon alanında çalışmaktayım. Otomasyon ile ilgili Whatsapp grubu kurdum. Burada sorular sorabilir ve bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca aktif iş arayanlar da gruba yazabilir. Bu grupta aktif olarak yer alacak çalışanlar ve öğrenciler bulunacak. Gruba katılmak isteyenler forumda yanıt olarak yazsın link atayım. İyi günler.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Arkadaşlar merhaba ben aktif olarak otomasyon alanında çalışmaktayım. Otomasyon ile ilgili Whatsapp grubu kurdum. Burada sorular sorabilir ve bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca aktif iş arayanlar da gruba yazabilir. Bu grupta aktif olarak yer alacak çalışanlar ve öğrenciler bulunacak. Gruba katılmak isteyenler forumda yanıt olarak yazsın link atayım. İyi günler.
Merhaba iyi günler ben Zeynep YAYAN Karabük Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Teknoloji Fakültesinde 2 sınıf öğrencisiyim plc alanında yoğunlaşmak ve uzmanlaşmak istiyorum ve kariyerimi bu yönde ilerletmek istiyorum daha önce esi elektronik otomasyon alanında staj yaptım stajda motor sürücüleri sürmeye çalıştık asenkron sürücüleri devreye alırken nelere dikkat etmeli bunu anlamaya çalıştım onun dışında kendim çalışıyorum plcye gruba beni alırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

İsterim

Forum istatistikleri

Konular
129,525
Kullanıcılar
452,108
Son üye
Kirat58

Yeni konular

Geri