wincc kurulumu yardım

arkadaslar elimde wincc 2008 var kurmak istiyorum ama sorunlar çıktı . bu proğram için sanal pc kurdum yardımcı olabilirmisiniz ?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Sanal Pc ye kurmanı tavsiye etmem eğer PLC yi reelde bir cihaz üzerinde çalıştıracaksan..

- - - Updated - - -

Ben projem için kendi bilgisayarıma Windows XP yüklemiştim .. Sanalda da çalıştırdım ama reel uygulamaya geçtiğiniz zaman sıkıntılar meydana geliyor...

Sanal Pc ye kurmanı tavsiye etmem eğer PLC yi reelde bir cihaz üzerinde çalıştıracaksan..

- - - Updated - - -

Ben projem için kendi bilgisayarıma Windows XP yüklemiştim .. Sanalda da çalıştırdım ama reel uygulamaya geçtiğiniz zaman sıkıntılar meydana geliyor...
hocam bır soru sormak ıstıyorum sıze ben bu otomasyon ısıne gırmek ıstıyorum ama hıc bır sekılde paralı bır calısma yapmıs degılım sunu merak edıyorum acaba bu ısı yapanlar cracklımı kullanıyor yoksa Scada satın mı alıyor malesef fıyatlar felaket ucuk yanı olacak gıbı degıl paralıyı alacak olsam benım musterıye cok yuksek fıyat cekmem lazım ama sahadakı fıyatlar sankı cracklı kullandıklarını yonunde bır ıntıba olusturuyor bu konuda bana ne onerırsınız lutfen yardımcı olun bıraz ekmek kazanmak ıstıyorum bu otomasyon ısınden

Forum istatistikleri

Konular
128,825
Kullanıcılar
450,912
Son üye
mustafatlanm

Yeni konular

Geri