WinCC Scada'yı Windows 7 de Nasıl Çalıştırabilirim? Çalıştıran Var Mı?

işletim sistemi win7 ultimate yada profesyonel olmalı yeni cıkan laptoplar genelde 64 bit siz 32 bit secmelisiniz....

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Wincc ve diğer tüm siemens programlar 64 bit işletim sisteminde çalışmaz. Çok ilginçtir yeni çıkan s7 1200 programı dahi çalışmıyor.

win 7 de çalışan sürümü simatic maneger ın 5.5 sürümü kendim bizzat denedim çalışıyor.

Arkadaşlar total integrated automation programı var. Bunun içinde hem Step7 Hemde wincc kuruluyor. Hatta geçen hafta SP1 dahi çıktı artık çok rahat Windows 7 (32bit) çalışıyor. Xp tarih olmak üzere. Ben sadece scout v4.2 sp1 programını kuramadım. bu programda wndows7 de çalışıyor muş. Kurabilen arkadaş varsa yardımcı olsun lütfen.

Bu sorunla ilgili bir çözüme ulaşabilen henüz kimse yok mu?

şimdilik bulunan en iyi çözüm WMVARE yada Vbox tarzı çözümler.Akadaşlarında belirtiği gibi s7-1200 henüz 64 bit işletim sisteminde çalıştıramdaık.

Uygulmaya sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırı denedinizmi?

Forum istatistikleri

Konular
129,049
Kullanıcılar
451,319
Son üye
mohamed elkilani

Yeni konular

Geri