Yüksük Sıkma Pensesi Ve 1200 Adet Yüksük 109TL

Normal ve ilk fark etmiyor. Daha önce aldığımız ürünlerin %90ı artık gönderilmiyor. Bir sürü başka üründe gezdim. Çoğu artık gönderilmiyor.

Üyeliksiz alış veriş Türkiye gönderimi ?

Üyeliklerizi satici sorunlu görmüş olabilir mi?

Diğer.
Bu forumda da.

https://tavsiyeforumu.com/konu/aliexpresste-ucuza-urun-almanin-yontemi.19078/

Son düzenleme:
3 kuruşa 5 köfte yok maalesef. Hem tornavida seti ne de sıkma pensesi pek kaliteli birşey değil. Henüz kullanma fırsatı olmadı ama görüntü vasat.

Yüksük sıkma pensesi,
Terminal sıkma pensesi,
Solar connector sıkma pensesi,
Büyük boy yuvarlak terminal sıkma pensesi,
Kablo kesici,
Kablo sıyırıcı,
Bu ürünlerin hepsini 2 yıl içinde AliExpress ten aldım.
Kesinlikle kaliteli hiç şüphe yok.
Penseyi ele alınca bile tamam diyorsun.
AliExpress ten alışveriş yapmak size samimi söylüyorum Türkiye den daha güvenli geliyor bana.
Sadece püf nokta satıcı ile iletişim kurmak ve %94 üzeri olumlu geri dönüş yapılan mağazalar tercih edilmelidir.
Yine bir püf nokta ücretsiz gönderimden ziyade ücretli gönderen mağazalar tercih edilebilir.
Ürün resimleri eklerim ama şuan evde değilim.

İşi gereği sıklıkla yüksük kullananlar, dörtlü mü altılı sıkmalı pensenin mi daha iyi olduğunu söyleyebilir?

Bana asıl faston soket sıkmak için pense lazım. Yüksük sıkma değil.

3 kuruşa 5 köfte yok maalesef. Hem tornavida seti ne de sıkma pensesi pek kaliteli birşey değil. Henüz kullanma fırsatı olmadı ama görüntü vasat.
Aldığın fiyattan bana satabilirsin :D
Bana asıl faston soket sıkmak için pense lazım. Yüksük sıkma değil.
Aldığımız satıcıda bir sürü model pense var.

https://tr.aliexpress.com/store/110...il.0.0.7d7eYTg1YTg10O&sortType=bestmatch_sort

1722197129466.png

Son düzenleme:
Alınmış alınmıştır, ihtiyaç olur kullanırım.;) Tornavida takımı çok uç seçenekli ama biraz basit geldi. Birçok bit elimde olsa da bazı cihazlar için gerekli olanlar da içinde mevcut. Mesela geçenlerde bir mutfak mikseri sökmem gerekti, ilk defa u uçlu bir tornavidaya ihtiyacın oldu, beşinci nalburda bulabilmiştim. Takım içinde birçok ilginç uç var.

Forum istatistikleri

Konular
128,931
Kullanıcılar
451,107
Son üye
Xte13

Yeni konular

Geri