Yüksük Sıkma Pensesi Ve 1200 Adet Yüksük 109TL

Belli olmuyor, denk gelmesi lazım. Sizin hesaplar engellenmedi benim engellendi, sizin 20 tane takılmadı benim daha azı takıldı hatta çok uzun zamandır alış veriş yapmamıştım yani aylık 5 sipariş hakkım olmasına rağmen takıldı. Yani dediğim gibi belli olmuyor, zayıfta olsa risk hep var.

Belli olmuyor, denk gelmesi lazım. Sizin hesaplar engellenmedi benim engellendi, sizin 20 tane takılmadı benim daha azı takıldı hatta çok uzun zamandır alış veriş yapmamıştım yani aylık 5 sipariş hakkım olmasına rağmen takıldı. Yani dediğim gibi belli olmuyor, zayıfta olsa risk hep var.
Dün bunları sipariş vermiştim. Bunlarda takılmadan geçecek tahminimce. Yüksük sıkma pensesinde 1020 tane yüksük vardı. Onlar kapsamıyor sanırım :D
1722723486664.png

Lm 2596 yı bir çok projede yıllardır kullanıyorum.
Voltaj düşürücü devrelerde hiç bir probpem yaşamadım ama voltaj yükselticilerle çok başım ağrıdı ustam.

Lm 2596 yı bir çok projede yıllardır kullanıyorum.
Voltaj düşürücü devrelerde hiç bir probpem yaşamadım ama voltaj yükselticilerle çok başım ağrıdı ustam.
2 yıl önce konu açmıştım. Bilgisayar güç kaynağından ayarlanabilir güç kaynağı yapmıştım. Yükselteç devresi 2 haftada bozulmuştu. Hala da bozuk. Bu devredeki soğutuculardaki siyah devre elemanlarını değiştirdim ama düzelmedi. Tabi aynılarını bulamadım. Eskişehir'de elektronikçi bunlarda işini görür diye verdiklerini takmıştım. Ölçü yapmayı bilmediğim içinde hangi parça kesin arızalı onu bulamadım.
https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/ayarlanabilir-güç-kaynağı-yapımı.145433/page-3

Aşağıdaki bozulan devre yerine laptop adaptörünün içini söküp onu kullandım artık.

1722781031342.png
1722781051465.png

Aşağıdaki devre şuan bile çalışır durumda. O baya sağlam çıktı.
1722781115427.png

youtube' da bir video buldum huylandım iyice:

Bendeki yükselteç bu:

1722782145917.png

Son düzenleme:
Xl4016 benim hayatımda gördüğüm en iyi en kullanışlı devre kartı oldu.
Voltaj yükseltici olarak çok fazla zorlamadan 700 ma civarı gibi alımlarda mt3608 kullanışlı.
Ama daha yüksek wattlı 150-300 watt olan voltaj yükselticilerden nefret ettim

Forum istatistikleri

Konular
128,992
Kullanıcılar
451,203
Son üye
ilayda.ugur

Yeni konular

Geri