Yarın 5 Büyük Fuar başlıyor. Bilginize...

elektrofizikci

Usta Üye
AYIN 12 SİNDE 5 BÜYÜK FUAR BAŞLIYOR!

Üç Boyutlu Baskı Teknolojileri ve Ekipmanları. Üç Boyutlu Baskı Teknolojileri Fuarı

Rulman, Kayış, Sekman, Kasnak Zincir, Sızdırmazlık Elemanları ve Teknik Hırdavat Fuarı

Metal İşleme Makineleri, Özel ve Metal İşleri Dışındaki Makineler, Makine Parçaları, El Aletleri, Fabrika Ve Dükkan Yerleşim Aletleri, Basınçlı Hava Sistemleri, İş Güvenliği ve Endüstriyel Malzemeler Fuarı

Kaynak Ve Kesme Makine Ve Aletleri, Kaynak Otomasyon Sistemleri, Kaynak Ve Dolgu Fuarı

Yüzey Temizleme Ve Ön İşlem Malzemeleri, Boya Ve Plastik Kaplama Sistemleri, Galvaniz Sistemler Fuarı...

Ayrıntılar: http://elektrofizikci.com/?page_id=1313

Hayırlı sabahlar arkadaşlar, Fuara istanbuldamı? İstanbul dışında olupta katılamayanlar için giden arkadaşlar burada resimli ve videolu anlatım yaparlarsa çok iyi olur. Bizde gitmiş kadar oluruz. Saygılarımla.

Evet İstanbul da...

GEÇEN YILIN RULMAN FUARI GÖRÜNTÜLERİM:

Diğer 33 ü fuar olmak üzere 99 adet video, youtube kanalımda. Fuar takvimleri ve yerleri sitemde...

Ne kadar teşekkür etsem azdır.
Antalya dan ayrılamadığım için mahrum kalıyorum.
Fuarlar teknik elemanlar için olmazsa olmaz şeylerdir.
Okul kadar seminerler kadar önemlidir.
Ufkunuza ufuk katar.

Garibanı Allah CC kollarmış.
Sayende teknikten anlayan birinin gözünden fuarları gezip görmüş gibi oluyoruz.

Teşekkür ederim.

Sayın elektrofizikci çalışmalarınız çok güzel paylaşımınız için teşekkürler. Yalnız amlatımlarınızda birazda sesli olarak detay verebilirmisiniz. Yeni ürünleri daha iyi anlayabiliriz. Sayğılarımla.

Sayın elektrofizikci çalışmalarınız çok güzel paylaşımınız için teşekkürler. Yalnız amlatımlarınızda birazda sesli olarak detay verebilirmisiniz. Yeni ürünleri daha iyi anlayabiliriz. Sayğılarımla.
Sesimi beğenmiyorum da :) Bazı konularda detay vermem zor oluyor. Konuya teknik olarak yabancı olabildiğimden... Kusura bakmayın. Yine de denemeye çalışırım...

Sesimi beğenmiyorum da :) ...

Başkasının sesini kulaklarımızla duyarız.
Kendi sesimizi ise daha gırtlaktan çıkarken ve kulaktan çok daha hızlı şekilde katı-sıvı yoluyla titreşimlerin duyma sinirini uyarması ile duyarız.
Bu yüzden ağzımızdan çıkanı kulağımızın duymasından ötedir olay.
Kendi sesimizi kayıttan dinlediğimizde kendi sesimiz değildir başkalarının duyduğu sesimizdir.

Fizikçiye tere satımmmm :)

Sen gönlünü hoş tut , gel bu taraftan dinle , gayet güzel sesin.

En çok sevdiğim ve görmek istediğim yeni düzey teknoloji aletleri ve mekanik üzerine yine gelen teşhisatlardir.
Bizim sektör elaman, teşhisat ve parçalari sürekli yenilenmeye dayali olduğu için, bir çok konu ve teklonojiden geri kalıyoruz.
@KAZIMUGUR Hocam ayni dert bende de var. ANTALYA da pek rastlayamıyorum bu tür seminerlere olsada gitmeye imkanim olmuyor.
Aslinda bu tür fuarlar teknik bir personel için bulunmaz bir hint kumaşımı gibidir.
Sizlerin sayesinde en azindan az da olsa çokda olsa butür paylaşim konularindan faydalanabiliyoruz. TŞK.

Forum istatistikleri

Konular
128,945
Kullanıcılar
451,131
Son üye
slaensuer

Yeni konular

Geri