Yeni cnc için tavsiyeler

Merhaba kart olarak akz250 ' ye karar verdim sizde bu kartı kullanıyormuşsunuz bugüne kadar herhangi bir dez avantaj yarattı mı size yada çalışırken sıkıntı çıkardı mı ?

birde son olarak tüm eksenlerde sigma profil kullansak sorun olur mu ?

Kablolama işlemini düzgün yaparsanız. 5V çıkışları karttan değilde harici güç kaynağından alarak usb çıkışları yormazsanız sıkıntı yaşamazsınız hiç bir şekilde

Bu işe çok amatör olarak başladığım için ilk planda sağlam bir gövde ile başlamak istiyorum o nedenle yakın çevremde sigma profil satan bir yer bakıyorum onun haricinde de elektronik olarak ardunio ile devam edeceğim şu anda kargoda ali Express ten 5$ a sipariş verdim şu anda uçakta sürücüleri de bir arkadaşımdan aldım bununla başlayıp inşallah daha gelişmişini yapacağım öbür türlü ekonomik olarak çok zorlayacak bütün eksenleri sigma profil den yapacağım sizce nasıl olur

3d printer mı yapıyosun yoksa cnc mi :D
Hocam cnc yapmaya çalışıyorum ama malesef ekonomik gitmek durumundayım özel sebeplerimden dolayı
gönül isterdi tabiki sizlerin makineleri gibi 100-150$ lık kontrol kartları olsun keza sürücü kartları ama şu anda yapabileceklerimin en iyisini yapmaya çalışıyorum ha bu böylemi kalacak tabiki kalmayacak yavaş onlardan da alacağım ama şu anda adım adım ilerlemek durumundayım ha elinizde fazladan kullanmadığınız kontrol kartı var ise memnuniyetle kabul ederim :)

Forum istatistikleri

Konular
128,833
Kullanıcılar
450,924
Son üye
ayhankarmn

Yeni konular

Geri