Yeni CNC tasarımım

asenyurt kardeşim,
Yeni cnc niz için çalışmalarınızı merak ve gıpta ile takip ediyorum, elinize sağlık çok güzel oluyor, darısı bizlerin başına.
Kolaylıklar dilerim
Sezayi Özel

Cok tesekkur ederim iyi dilekleriniz icin yapim asamasini mutlaka fotograflayip foruma paylasacagim

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anaaaammm makina makinayi yapiyoo :-D ellerine sağlık abicim gayet muntazam görünüyorlar..saçma sapan fiyatlara almaktansa elde olan imkanlarla on numara çözüm :D

Galaxy Note2 imden gönderildi.

Benzer bi cümle bende kurmuştum bi başlık altında. Aklın yolu bir, bu arada daha önce yazmamıştım kursağımda kaldı şimdi yazayım "KAçın robotlar geliyor" :D

Iste ben tamamen duzgun makine kesimi olsun diye denemistim bosu bosuna uc kirdik :D o uc parasina simdi epey bi ozel somunu almistim :D

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evdeki bulgurdan olma buna derler

[MENTION=133783]asenyurt[/MENTION] Atakan Abim ses çıkmıyo senden gelip el atalım istersen gücüm yettigince cirakligini yaparım :D bi an önce foto film video neyse goreydik merakla bekliyoruz :what::what::what:

daha önce dediğim gibi bu işler biraz duygusal :D nakit azaldı
maaş almayı bekliyorum
şuan eksikler vidalı miller somunlar ve somun gövdeleri kaplinler ve bir tane motor.
10mm lazer sac kesimleri var ve en sonunda vidalı milleri BK BF rulmanlarına işlenmesi kaldı [MENTION=287572]eray demir[/MENTION] donate yap da sevinelim :p :D :D

[MENTION=133783]asenyurt[/MENTION] Abim ne istiyon öğrenci kardeşinden öğrenci kardeşin öluyo yediği makarnadan :D:D akşam öğününü atlattik ama sabahki simidi paylasirim abi ayıp ediyon ;):D

ahahahahah bak mesaj imzanda note 2 diyo ama
öğrencisin ama note 2 kullanıosun :D :D :D

şaka bir yana bu ay sonunda umarım bitirmiş olurum aksilik çıkmazsa
çok fazla acele etmiyorum bir kere para veriyim tam vereyim herşeyini ölçüp biçeyim hatasız olsun derdindeyim.

Simit makarna yerine cafelere takılıp cappucino mappicino olaylarina gireydik hiç bisi yazmazdi abicim:D şaka bi yana Allah'ima çok şükür aileme yük olmadan okuyorum yapiyorum sizlerle biseyler paylasabiliyorum :D Aynen abi 4 4luk yap ki senden sonra biz yaparken bi delik için on yeri delmeyelim :D:D

[MENTION=414]KAZIMUGUR[/MENTION] abi

önemli bir sorum olacak
şimdi benim bu raylara takacağım alyan başlı yani imbus civataların kafaları metriğine göre hepsi standart ölçüde
yani,
M6 bir imbus civatanın başı 10mm. fakat benim 20lik rayların iç ölçüsü farklı. M6 giriyor fakat başı girmiyor. rayın başının oturduğu kısım 9.5mm ne kadar aradıysam bulamadım uygun civata

bir akıl verin arkadaşlar.

M5 8.5 geçiyor iş görürmü?
Din912.jpg

Forum istatistikleri

Konular
129,062
Kullanıcılar
451,333
Son üye
Buderusss

Yeni konular

Geri