AEG SIKMA POZİSYONUNDA MOTORUN DÜŞÜK DEVİRLE ÇALIŞMASI...

orhan_35bg

Üye
Aeg lavamat 2127 çamaşır makinamın sıkma programına geldiğinde motor sağa sola düşük devirle dönmekte ayarlanan sıkma değerine gelememektedir. Açma kapama yaptım sıkma devrini değiştirdim olmadı , çamaşırları içinden sadece sıkma programına aldım gine aynı motor düşük devir ile sağa sola dönmekte, acaba neresine baksam?

sıkıntıyı çözdüm

Komurler tam bitdiyinde hic haraket etmez bazen komur azaliyor kecirimciliyi zaiflayir oyle ariza vere bilir..Tako arizali oldugunda mator hizla doner her hansi proqram verirsen ver..Arizaniz cozulmus hayirli olsun.Boluse bilirmisiniz basqa arkadaslarda da ayni ariza verirse arizayi coze bilsinler..Saygilarimla

Benim bildiğim kömürler bitiği zaman hiç hareket etmez kolektör. Ayrıca motorun arkasında takojenaratör var bununla ilgisi olabilirmi acaba.

Komurler tam bitdiyinde hic haraket etmez bazen komur azaliyor kecirimciliyi zaiflayir oyle ariza vere bilir..Tako arizali oldugunda mator hizla doner her hansi proqram verirsen ver..Arizaniz cozulmus hayirli olsun.Boluse bilirmisiniz basqa arkadaslarda da ayni ariza verirse arizayi coze bilsinler..Saygilarimla
Dediğiniz gibi zannedersem bunların kronik hastalık toko yerinde oynuyor yerine yerleştirdim kapatıp denedim sıkma işlemine başladı.

Forum istatistikleri

Konular
128,242
Kullanıcılar
450,050
Son üye
denizlerdendeniz

Yeni konular

Geri