Mobil internet önerileriniz

1N4007

Üye
Merhaba arkadaşlar ;
ttneti kapatıp mobil internet almayı düşünüyorum aramızda kulanıp memnun olan yada olmayan arkadaşlar var mı ?
Bu gün avea ya gittim sınırsız internet 1 sene tahahütlü aylık 75 tl dedi.
Turkcele gittim sınırsız 95 tl dedi
Vodefone gittim onun ki çok karışık hem flash bellek gibi bişey veriyor hemde adsl modem üzernden olan interneti var onu pek alamadım ??

@1N4007
Bir internet kullanicisi olarak size avea yi tercih etmem. Belki maddiyat olarak size fiyati makbul gelmiş olabilir. Ama ne yazikki avea nin Turkiye çerçevesinde çekim gücü az. Ve bunun da size sıkıntı çıkarabileceğini düşünüyoryum.
Diğer operatörlerin mobil interneti hakkında kesin bir şey diyemem. Lakin çevremde Çok sayida vodefone kullanicisi var. Çok da keyfli ve rahatlar.
Size tercihim eğer sürekli taşiyici bir internet kullanicisi değilseniz. Sabit hattan kullanmanizi tercih ederim.
Çünkü TTNET dışı bir çok internet sağlayıcılari bazi net portlarini açmıyor ve kullanicilara sıkıntı yaşatiyor.
Özellikle bu oyunlar için geçerli.

+İnternette öyle oyun oynamam sabit kullancıyım şu an ttnet aylık 63 tl ödüyorum fatura hatta bu ay 66 tl geldi evet avea biraz cazip geldi turkcel baya tuzku fiyatları en iyis biraz daha araştirim ..

Öncelikle mobil hat düşünmeden Reaksiyon arkadaşımızın dediği gibi bende sabit hattan almanızı tavsiye ederim.TTNET'den başka , Turkcell superonline alt yapısı var ise ona geçebilirsiniz.Son çare olarak mobil hat düşünün.Mobil hat konusunda da Vodafone ve Turkcell'den şaşmayın derim.Avea hiç düşünmeyin bile interneti çok sıkıntılı.

Öncelikle mobil hat düşünmeden Reaksiyon arkadaşımızın dediği gibi bende sabit hattan almanızı tavsiye ederim.TTNET'den başka , Turkcell superonline alt yapısı var ise ona geçebilirsiniz.Son çare olarak mobil hat düşünün.Mobil hat konusunda da Vodafone ve Turkcell'den şaşmayın derim.Avea hiç düşünmeyin bile interneti çok sıkıntılı.

anladım teşekkür ederim aydınlattığınız için .
hafta içi araştıracam turkcel sper online işini....

ulan arkadaş internetim yine kesildi dünden beri internetim yok bu ttnet in Allah belasını versin artık vın almak farz oldu .... :( :(

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,963
Son üye
farukeem31

Yeni konular

Geri