Radyo Tamiri

Raunchy

Üye
IMG_20231027_191345.jpg
IMG_20231027_191317.jpg

5V Veriyorum Hiçbir Tepki yok Son Çare Sizlere danışmak istedim tamiri mümkün mü? Mümkünse Nasıl Yapabilirim? Böyle Kartlardan Pek Fazla Anlamam Beni Yönlendirirseniz sevinirim Şimdiden Teşekkürler

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Eskiden bir elektronik cihaz alınca devre şeması ile gönderiyorlardı.
Devre şemasında herhangi bir arıza durumunda nereleri kontrol edileceğide anlatılıyordu.
Şimdi göndermiyorlar. Kullan at çöpe. :)

Eskiden bir elektronik cihaz alınca devre şeması ile gönderiyorlardı.
Devre şemasında herhangi bir arıza durumunda nereleri kontrol edileceğide anlatılıyordu.
Şimdi göndermiyorlar. Kullan at çöpe. :)
o eskiden tamir olabilir cihazlar içindi ve o eskiden bayağı bir eskide kaldı. şimdi kullan at zamanı. böyle çin malları artık tamir olmuyor, sadece yedek parça olarak kullanılıyor. bozulan üzerindeki çiptir. o da tamir filan olmaz.

o eskiden tamir olabilir cihazlar içindi ve o eskiden bayağı bir eskide kaldı. şimdi kullan at zamanı. böyle çin malları artık tamir olmuyor, sadece yedek parça olarak kullanılıyor. bozulan üzerindeki çiptir. o da tamir filan olmaz.
Bari parçalarını kullanayım amfi devresi felan yaparım sizlerin beni yönlendirmesi sayesinde ve yatta başka bişeyler de yapabiliriz

Resim net olmadığı için devre elemanlarını göremedim.Daha net ve okunabilir resim ekler misiniz lütfen.

Lehimleme öncesi kartı temizleyip lehimin daha sağlıklı erimesini sağlar.Jel kıvamındadır.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Geri