Öznür vs Hes kablo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sayın @Shahmen buhran geçirmek derken hele hele forumdaki herkes derken amacınız neydi merak ettim.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
arkadaş biz senin gibi ustalarla sidik yarıştıramayız. sen herkesi kendin gibi mi zannediyorsun. yan komşum eli tornavida tutmaz ama işinde uzmandır(hukukçu) bürosu nu su bastı, elektriğinden tesisatına kadar her şeyini değiştirdim, yeniledim. şimdi ben usta mıyım yolsa elinden her iş gelen mi? bir müşterim internete girmeyi sadece chrome olan kişi sence ne? benden 10 yaş büyük bilgisayarcı servis ustamın yapamadığını çözemediği sorunu çözen ben usta mıyım şimdi. priz değiştirmek bir ustalık ister, musluk değiştirmek bir ustalık ister. her iş ustalık ister el becerisi gerektiren her iş ustalık ister. bazı işler el becerisi bazı işler bilgi ve tecrübe ister. ben ukala mıyım evet ukalayım ok bilmiş miyim evet çok bilmişim ama sen benden çok daha uzağa işersin. kablonun kalınlığını kalitesini sen bilirsin. ben gider elektrikçiğe derdimi anlatırım o da bana benim ihtiyacım olanı verir. marka bilmem. ha bazen nelere ihtiyacım olacak diye site site gezer, işime yarar programlar arar bulurum. akıl süzgeçimi kullanır doğruya karar veririm. kablonun çapının kalitesi beni zerre kadar ilgilendirmiyor hatta markası da ben esnafıma güvenirim. çünkü beni en fazla bir defa aldatır. ve unutma "tanrı kullanmasını istemediği yetenekleri insanlara vermez" senin yaptığını ben yapamam, benim yaptığımı sen yapamazsın. yolun açık olsun beni istediğin kadar eleştirebilirsin.
Göz kararı ile mm ölçtüğümü kim söyledi, bu forumdakilerin hepsi buhran geçiriyor herhalde. Herkes söylemediklerimizi söylüyor, konudan alakasız cevap veriyor. Diğeri priz değiştirmek bir ilimdir ona da usta çağırmaları lazım der bencil sözde usta, priz değiştirmeye ilim diyor. İnsanın burada psikolojisi bozulur. :D

Göz kararı ile mm ölçtüğümü kim söyledi, bu forumdakilerin hepsi buhran geçiriyor herhalde. Herkes söylemediklerimizi söylüyor, konudan alakasız cevap veriyor. Diğeri priz değiştirmek bir ilimdir ona da usta çağırmaları lazım der bencil sözde usta, priz değiştirmeye ilim diyor. İnsanın burada psikolojisi bozulur. :D
Egoist tavırlarınızdan priz değişebilceğinizi düşünmemiş olabilirler. Burada yıllarını bu meslek ve dallarına adamış insanlar var. Ben burada birçok şey öğrendim ancak çok iyi bildiğimi düşündüğüm konularda bile kimseyi terslemedim büyüğünden küçüğüne herkese saygı duyarak yanıt vermeye çalıştım. Siz dee bu yolu denerseniz aradığınız cevapları bulabilirsiniz emin olun.
Sevgilerle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,826
Kullanıcılar
450,915
Son üye
snapthreads

Yeni konular

Geri