1000x800 Yüksek hızlı cnc router tasarımı

o firmalar da satın alan kişileri her türlü kazıklar.
makinenin bir yeri arızalandı mı acaba burası nasıl çalışır diye hiç araştırır mı kullanıcı ?? hiç bakmaz mı ulan bu kadar para veriyoruz nasıl yapmışlar diye ??
Şenyurt kazıklama diye bir şey yok bilinçsiz alıcı var.Araştırma yok,karşılaştırma yok,ihtiyacı belirleme yok
bunlar olmayınca sonucu öyle olur.Ne demişler ne aradığını bilmeyen ne bulduğunu anlamazmış.

emin ol bizim türkiyedeki girişimciler mi diyim iş sahibileri mi diyim ya da üreticiler dicem ama çoğu çinden direk getiren şirketler, bunlar her türlü kazıklıyor emin ol. böyle oldukca çok kaybederiz. üretim yok hep tüketim.. üretsekte kalite yok.

Direk cahillik diyorum ben kimse yanlis anlamasin.. şoyle diyorum, olsun caliyo ama yol yapiyo..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Neyse siyasete girmeyelim.Bu gün senin cv ayarlarınla ilgili ilk yaptığım makineye baktım hiç bir sorun yok bir kaç deneme yaptım köşe dönüşleri çok düzgün.değişik ölçülerde ve hızlarda denedim hiç bir problem görünmüyor.Senin makinede başka sorun olmasın?

Sanmiyorum cv ayarlari tiksiz sekilde ve motion settings constant velocity olursa ne kadar hiz o kadar rotadan sapma oluyor ama simdi ince cv ayarlariyla duzelttim

Sen kendine gore gcode cikariosun her cizgide rampa dur kalk manuel yapmak icin tek tek kodlarla ugrasamam

Hayır direk kod alıyorum el ile hiç bir şekilde uğraşmıyorum.

Himm o zaman senin servo kontrol kartinin artisi olabilir

Forum istatistikleri

Konular
128,840
Kullanıcılar
450,935
Son üye
oqzknt

Yeni konular

Geri