2. el vinç

tecrübe dışında bir karim yoktur.
memnun olduklarini surekli soylemekteler. para yok vaat cok. butun bunlar size tanidik geliyordur

İş hayatının aferini yok fırçası çoktur , koltuğunuzda bir çok karpuz taşırken kimse size aferin demez , düşünce de fırçayı basarlar, yeri gelince de ezerler. Yaptığınız ve yapabildiğiniz iş alanını daraltın bence.
Sonuna kadar katiliyorum. Para karşılığını alamadiktan sonra hic bir is yapmaya degmez

Ayrıca her çalışanın iş yerinde bir iş tanımı vardır ve yapacağı işler bellidir, oraya buraya koştururken başınıza gelebilecek bir iş kazasında size sahip çıkılacak mı peki ?

İş hayatının aferini yok fırçası çoktur , koltuğunuzda bir çok karpuz taşırken kimse size aferin demez , düşünce de fırçayı basarlar, yeri gelince de ezerler. Yaptığınız ve yapabildiğiniz iş alanını daraltın bence.
Simdi teknolojiye ayak uyduramadim ama zamaninda bilgisayardan iyi anlardim. Hele format konusunda kitabini yazacak kadar gelistirmistik arkadas cevrem ile. Her gun format atip ayni anda bir suru isletim sistemi kurardik ayni bilgisayara. Kim kimden once kurulur kimden sonra kurulur craklerri falan hepsini hatmettik ama eski is yerimden bilgisayar adina tek yaptigim autocad kurmakti. Bir problemi oldugunda bilgisayarci cagirip yaptirilirdi.
Cogu zaman bilmemek daha hayirli

hocam cok dolastim is arama sureci cok sikintilu bir surec. bir de evlilik telasi var. bir surecbu durumda katlanicaz. bir de cok sey ogrendigim icinde kalasim var

Forum istatistikleri

Konular
129,569
Kullanıcılar
452,196
Son üye
Prtozayi

Yeni konular

Geri