22 kw motorda güç yetersizliği?

Maxcoderr

Üye
Beyler selam
İşyerimde 22 kw motorla çalışan bi makinem var
Elektrik hattı yetersiz ve hat zayıf
Diğer komşularda elektrikle çalışınca 22 kw motorumdan randıman alamıyorum
Regülatör mü yoksa başka ne yapabilirim bana yardımcı olur musunuz

Beyler selam
İşyerimde 22 kw motorla çalışan bi makinem var
Elektrik hattı yetersiz ve hat zayıf
Diğer komşularda elektrikle çalışınca 22 kw motorumdan randıman alamıyorum
Regülatör mü yoksa başka ne yapabilirim bana yardımcı olur musunuz
Eğer işyeri tesisatınız da bir anormallik yoksa dağıtım şirketine başvurun.

O yol denendi olumsuz başka alternatifler istiyorum

O yol denendi olumsuz başka alternatifler istiyorum
Sizin dediginiz yöntem ancak elektronik cihazlar icin olur . Şebekedeki dalgalanmalar yüzünden motorun torkunda salınımlar oluyorsa motoru başka bir güç kaynağından beslemekten başka şansınız yok .

Sizin dediginiz yöntem ancak elektronik cihazlar icin olur . Şebekedeki dalgalanmalar yüzünden motorun torkunda salınımlar oluyorsa motoru başka bir güç kaynağından beslemekten başka şansınız yok .
35 kw diğer motorla çalışan bi makinem var direk motor gücüyle kırım işlemi yapıyor online ups ile güç dengeleme yapıp çalıştırabiliyorum
Fakat 22 kw motor olan yap pompasına yağ pompalıyor motor güce geldimi elektrik az geldiğinden boğulma oluyor
Güç kaynağı düşünüyorum veya regülatör

35 kw diğer motorla çalışan bi makinem var direk motor gücüyle kırım işlemi yapıyor online ups ile güç dengeleme yapıp çalıştırabiliyorum
Fakat 22 kw motor olan yap pompasına yağ pompalıyor motor güce geldimi elektrik az geldiğinden boğulma oluyor
Güç kaynağı düşünüyorum veya regülatör
Sizden trafo kullanmanızı mı istiyor dağıtım şirketi ?

Ya aslında ben köy gibi bi yere tesis kurdum hat yetersiz olduğh için böyle sıkıntı yaşıyorum
Dağıtım şirketiyle görüştüm güç arttırımı için köy gibi bi yer olduğu için şuanki trafo yeterli dediler

Ya aslında ben köy gibi bi yere tesis kurdum hat yetersiz olduğh için böyle sıkıntı yaşıyorum
Dağıtım şirketiyle görüştüm güç arttırımı için köy gibi bi yer olduğu için şuanki trafo yeterli dediler
Motorlarınız direk kalmış mi yapıyor yoksa yıldız üçgen mi ?

Forum istatistikleri

Konular
129,232
Kullanıcılar
451,613
Son üye
hamdisag

Yeni konular

Geri